ما نمایندگان فقط دروغ گفته ایم و دروغ می گوییم
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۲    ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ کد خبر: 127108 منبع: پرینت

مسوولان و نماینده هایی داریم که در حمایت مردم حرف می زنند، اما به حرف های خود عمل نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رساني افغانستان(afghanpaper)، غلام حسین ناصری عضو مجلس نمایندگان امروز چهارشنبه 22 جدی 1395در صحن علنی مجلس گفت: مصیبت عظیمی در خانه ما افغانستانی ها آمده است. ما کسانی را به عنوان مسوول و رییس جمهور و رییس اجرایی داریم که تمام البسه آنها از خیاط های درجه یک فرانسه خواسته می شود در حالیکه مردم ما یااز فقر می میرند یا از انتحار و انفجار.

وی افزود: نماینده هایی داریم که در حمایت مردم حرف می زنند، اما چرا به حرف های خود عمل نمی کنند. اگر راست می گویند و به حرف های خود ایمان دارند چرا پیشنهاد بشردوست را که مبنی بر خواستن اشرف غنی و عبدالله به پارلمان است امضا نمی کنند؟ بنابراین معلوم می شود که ما نمایندگان فقط حرف می زنیم و دروغ می گوییم و دروغ گفته ایم. چرا که بین گفتار و عمل مان تناقض وجود دارد و هیچگونه عملی دیده نمی شود.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   در پارلمان افغانستان اگر سی فیصد مانند بشر دوست باشند این وطن اباد میشود

>>>   خدا ممربان است که روزی شاهد مجازات شما از بارگاه عزت تعالی باشیم. این انتحاری شایسته شما بود اما دگران را به سوگ شاند

>>>   یک حاکمیت مافیایی دزد دارد سرزمین و مردم مظلوم ما را به نابودی می کشاند.

>>>   همش مزدور است، بشمول بشر دوست، ميدان شغالي شد، و قافله سر چپه، خر از همه پيشتر شد. به اميد روزي كه حق به حقدار داده شود، و يا أينكه حقدار كمك شود كه حق را بگيرد. ما را تير از موتر و تعميرات لوكس و دريشيدار هاي نكتائي پوش، خداوند يك انسان، افغان مسلمان متدين دانسته و عالم حقبين و غريب و غريب نواز را حاكم ما گرداند، و ملت را از شر اين ظالمان و خدا ناترسان نجات دهد.

>>>   به نظر بشر دوست یک نفر خوب درافغانستان بجز خودش یافت نمیشود

>>>   از قوماندان پولیس کابل پرسیدم، چرا آمران حوزه ها را تبدیل نمی کند؟
پاسخ داد، زورم نمی رسد، چون زورمندان و کلای پارلمان از آنها پشتیبانی می کنند

>>>   من از انتهار و انتهاری ها نفرت دارم مگر اخیرا به این یقین شده ام که کاش همان افسر تق چپه کو همان روز در دروازه پارلمان نمیبود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است