اعلامیه مطبوعاتی ارگ در خصوص حملات انتحاری کابل
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۴۱    ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ کد خبر: 127112 منبع: پرینت

دفتر ریاست جمهوری در خصوص حملات انتحاری روز گذشته اعلامیه ای به این مضمون نشر کرد:
طالبان به دستور دشمنان افغانستان یک‎ بار دیگر با انجام حملات انتحاری در یکی از مناطق مزدحم شهر کابل، وحشت آفریدند و تعدادی از هموطنان بیگناه ما را به شمول زنان، به خاک و خون کشاندند.

غنی ضمن محکوم نمودن شدید این حملات وحشیانه گفت که طالبان با بی‌ شرمی تمام مسوولیت کشتار افراد ملکی را به عهده گرفته و به آن افتخار می‌ کنند.

رییس‌ جمهور این عمل جنایتکارانه را دشمنی علیه مردم و بشریت دانسته، تاکید کرد که عاملان این جنایت در هیچ نقطه کشور در امان نخواهند ماند.

ربیس‌ جمهور غنی به مسوولین مربوط هدایت داد که از تمام امکانات به منظور تداوی بهتر مجروحین استفاده نموده، از هیچ نوع تلاش در این زمینه دریغ ننمایند.

رییس‌ جمهور کشور مراتب تسلیت و همدردی خویش را با خانواده‌ های شهدا ابراز داشته، برای شهدا جنت برین و برای مجروحین حادثه مذکور صحتمندی کامل از بارگاه ایزد منان استدعا می‌ نماید.

کد(24)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   ازین تسلیت بهتر است در مورد حنیف اتمر - اکرم اخپلواک - سلام رحیمی و استانکزی امنیت تصمیم بگیری تا دیگر این وقایع خطرناک صورت نگیرد در غیر آن در صورت موجودیت اینها و مشاور بودن کرزی برایت منتظر بد تر ازین حوادث باشید .
آه....

>>>   مسوليت ر ج در مراسم تحليف انتقال قدرت دفاع از جان مال نواميس ملي تماميت ارضي واستقلال كشور اقرار نمودند بااعلاميه مطبوعاتي نميتوان اداي مسولين كنيد اكرتوان درست انجام تعهدات خودرا نداريد مستعفي شويد
صالحي كابلي

>>>   بی شرف غنی !
اگر مرد هستی آن تعداد رهبران این جنایتکاران که در کابل همه امکانات را دراختیار گذاشته اید بطور مثال مولوی متوکل و عبدسلام ضعیف و چندین تن دیگر آنها را علنی اعدام کنید مگر متائسفانه که خودت و سلفت و دیگر اراکین دور برت حامی آنها هستید.

>>>   جنت بخشیدن و مداوا کردن طلب کردن کار اساسی ریس جمهور که سر قوماندان اعلی قوای مسلح هم است نمیباشد وظقیه سرقوماندان اعلی تامین امنیت مملکت است نه استدعا کردن دعا برای شهدای و مجروحین حادثه عمل ترورستی طالبان اله دست کشور های همسایه و بخصوص پاکستان این یک امر واضح و ثابت است که در نا امنی و حملات ترورستی کشور های همسایه ما دست دارند اما جلوگیری ازین کار وظیفه وزرای دفاع و داخله و ریاست عمومی امنیت ملی و مشاور خاص شورای امنیت در راس کل سرقوماندان اعلی قوای مسلح است تا جلو چنین حملات ترورستی طالبان و دیگر ترورستان را بگیرد وقتیکه بدون در نظر داشت قدرت کاری باساس رفاقت های شخصی وزیر دفاع خواب برده بی کفایت و وزیر داخله بیکاره و ریس امنیت ملی انجینر ساختمان را جنای ریس جمهور و سر قوماندان اعلی تعیت و مقرر کند وتایید شورای ملی را باهروسیله ممکنه بگیرد واضح است که انها هم افراد بی کفایت را مانند خودشان و باساس شناخت های شخصی شان تعین ومقرردر وظایف امنیتی میگمارند پس مسولیت این تمام نا امنی و حملات ترورستی از اثر ضعف ونا توانایی های مسولین درجه اول ارگانهای امنیتی دفاع و داخله و ریاست امنیت ملی و مشاور شورای امنیت و سرقوماندان اعلی قوای مسلح است جواب ده بمردم همین ها هستند دشمن خو واضح است که کار دشمنی خود را میکند ما با انها کاری نداریم .

>>>   ارک خو اعلا ن نمو ده بود که ما قا نو ن را بالای همه یکسا ن طبیق می کنم کجا شد بالای دوستم

>>>   از کرزی سوال و جواب شود که اساس تروزیسم طالب را در افغانستان گذاشت

>>>   پس به اساس مقاله زیبای شما!
شما دشمن را تعریف کنید!
شما دوست را تعریف نمائید!
شما کی هستید؟

>>>   تروريسم آفت خبيثه است ، انساج خودى را هم مى خورد . رهبران تروريست پرور حال مزه اين تروريسم خواهى را بايد چشيده باشند ، وقتى دامن خودشان را لكه دار كرده است. اينها به خون ، كندزى ، تخارى و بدخشى و كابلى و باميانى و....نگريستند و آه ى هم نكشديدند ، اگراين رهبران تروريست پرور اندكى شرم داشته باشند ، بايست ديده هاى شان در مقابل چشمان نمناك همخانه هاى شان ته افتد . اگر شرم را بشناسند !!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است