دیگر مجال به خارجی ها ندهیم
باید در تداوم این صف کوشا باشیم و ارزش هایی که افراد بزرگ جهاد برای آن قایل هستند در عمل پیاده کنیم و این مجال را به دیگران و خارجی ها ندهیم که این کشور و این خاک را ملعبه دستان خود قرار دهند 
تاریخ انتشار:   ۱۴:۱۶    ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ کد خبر: 129150 منبع: پرینت

مراسم گرامیداشت از سالروز خروج قشون سرخ شوروی از افغانستان، امروز پنجشنبه 28 دلو 1395 در کابل در حال برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، سید حامد گیلانی فرزند ارشد مرحوم پیر سید احمد گلانی در این مراسم گفت: امروز ما این روز را در حالی تجدید می کنیم که در صفوف مجاهدین وحدت کامل بوجود آمده و از یک تریبون این روز را جشن می گیریم و تمام قضایای کشور رادر یک صف واحد به مظاهره می گذاریم و این روز را به برکت جهاد بین احزاب جهادی جشن می گیریم و افتخار می کنیم که این صف واحد را زیر سک سقف می بینیم و امیدواریم خدا این صف را همیشه زنده داشته باشد.

وی افزود: برای محکم ساختن این صف واحد جهاد، باید از خدا کمک بخواهیم و بخواهیم که این وحدت نظر را که افغانستان شمول است برای حل قضایای بعدی افغانستان محکم و در یک سنگر واحد نگاه دارد.

گیلانی می گوید: امروز که این صف واحد بوجود آمده، تشویش من رفع شده است. و تشویش این بود که این گروه عظیم جهادی به خاطر اینکه تقسیم شده به گروه های مختلف بودند، همیشه به شکل از جانب گروه های مختلف و کشورهای مختلف به شکل ابزاری استفاده می شدند. انرژی از ما مجاهدان بود اما استفاده آن را دیگران می کردند. خدارا شکر که با وحدت صفوف مجاهدین در زیر یک پوشش و یک مظاهره واحد این تشویش از بین رفته است ودیگر ابزار و مجال برای استفاده شدن از این گروه بزرگ وجود ندارد.

وی، معتقد است باید اندیشه های جهاد حفظ شود و بیان داشت: حالا که این صف واحد به لطف خدا بوجود آمده، می خواهم بگویم که امروز هر چه که داریم و هرچه که هستیم از برکات و فیض های جهاد است. از این تریبون اطمینان می دهم که دروازه های رخنه کردن به این صف از بعد داخلی، خارجی و منطقه ای بسته شده است و این اطمینان به فضل خدا به دست آمده است. پس باید در تداوم این صف کوشا باشیم و ارزش هایی که افراد بزرگ جهاد برای آن قایل هستند در عمل پیاده کنیم و این مجال را به دیگران و خارجی ها ندهیم که این کشور و این خاک را ملعبه دستان خود قرار دهند.

گیلانی در خصوص نیروهای امنیتی و تلاش های آنان گفت: امروز قربانی هایی که از نیروهای امنیتی ما داده می شود در سراسر کشور چه در پولیس و چه در اردوی ملی وارثان همان مجاهدین هستند، از جایی دیگر نیامده اند و با همان ارزش ها وطن را نجات خواهند داد.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   این فامیل مردم خوبی هستندزیاد به پاکستان وافراط علاقه ندارند

>>>   شورای حراست جواب دهد!
مگر اشرف غنی در کجای جهاد مردم افغانستان علیه اشغال روس ها حضور داشت که شما این روز را زیر تصویر غنی تجلیل می کنید و تصویر سالار جهاد گران (احمد شاه مسعود) را پایین میاورید؟

>>>   به نظر دهنده اول.
من کاری به فامیل ایشان ندارم مگر غصب ششهزار جریب زمین دولتی توسط اسحاق گیلانی در جلال اباد مرا به تشویش انداخته.

>>>   تایید است

>>>   نظر نظردهنده اول را صد در صد تایید میکنم.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است