فشار بر طالبان برای پیوستن به داعش
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۳۷    ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ کد خبر: 129162 منبع: پرینت

فعالیت های گروه های داعشی در ولایت های جوزجان و سرپل افزایش زیادی پیدا کرده است و آنها فعالیت های دهشت افکنانه خود را گسترش داده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، نقیب الله عبید، فعال سیاسی، گفت: بیشتر این افراد از گروه های داعشی، خارجی هستند. پسر رهبر حزب تحریک ازبکستان هم برای وحدت بخشیدن به نیروهای داعشی در اینجا در ولسوالی های شمالی افغانستان حضور پیدا کرده است.

وی افزود: فعلا، سران داعش در ولسوالی های شمالی یادشده، به سران طالبان نیز فشار وارد کرده اند که شما باید به داعش بیعت کنیدو حتی چند روز پیش در جوزجان از مردم شنیده بودم که از این پس بیرق سفید به بیرق سیاه تبدیل می شود. داعش تهدید کرده است که اگر طالبان به ما نپیوندند آنها را خواهیم کشت.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   طالب وداعش یکی اند هردو مزدور امریکا صهیونیست ها استند

>>>   داعش هیچ غلطی نمی تواند بکند

>>>   برداشت من اینست:
پروژه انگلوافغان، زیر نام «تروریستهای روسی» بکار آغاز کرده است.
فاشیزم فرمانروا بزودی وارد عمل کشتار شمالی ها خواهد شد و «عملیات ضد آشوبگران روسی!» را آغاز خواهد کرد.
بزودی خواهیم دید که با بمب های انگلیسی و از پایگاه های ناتو، دست بکار سرکوبیی خیزشهای مردمی خواهد زد.
بیاد داشته باشیم که اینبار «عملیات ضد تروریزم بین المللی» را در شمال کشور ما و با شهروندان تروریست نا شده مان، بکار خواهند انداخت.
و دردا که افزون بر همه دزدان و درنده های جنگی از هرگوشه و کنار جهان، گرسنه های فراوان و لوچ و پوچ از هوش و دانش خود شناسی و دینداری، از شمار همتباران شمالی های مان را برای کشتن شمالی های مان (از غور و فراه و هلمند و هرات و نیمروز و غزنی و کابل و ...... از غرب و شرق و جنوب کشور)، در خدمت دستگاه انگلیسی که نامش را بر ما، بنام «حکومت وحدت ملی» تاپه زده اند، قرار خواهند داد و تفنگ داده و بجان شمالی های پاسدار خانه و زن و فرزند شان، خواهند گماخت و اگر توانند، خواسته های پایانی و تهدابیی «سقاوی دوم» - مانیفست حزب افغان ملتی های کشور را که تحقق مرامنامه تحمیل یکی بر دیگران؛ یعنی فاشیزم را، پیاده سازی خواهد شد
داد فر اویانی

>>>   انشاءالله کرم های گور یک دیگر خود راخورده میروند.طالبان باید در مقابل داعشیان بجنگید.چرا اینها پدیده خارجی استند.جهاد در مقابل داعش برای تان جهاد است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است