روس ها می خواهند بحران ها را با تفاهم حل کنند
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۴۴    ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ کد خبر: 129165 منبع: پرینت

فعلا روس ها خوشبین تر هستند که بتوانند بحران هایی که در مناطق مختلف جهان وجود دارد، با آمریکا از طریق گفتگو یا تفاهم حل کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، داکتر محمداکرم عارفی استاد دانشگاه،گفت: بعد از روی کار آمدن ترامپ و رابطه با سابقه ای که بین ترامپ و بین پوتین وجود داشته، فعلا روس ها خوشبین تر هستند که بتوانند بحران هایی که در مناطق مختلف جهان وجود دارد، که در این بحران ها قدرت های بزرگ از جمله آمریکا تاثیر گذار است و یا یک طرفی از بحران ها قرار دارد، از طریق گفتگو یا تفاهم حل کنند.

وی افزود: لذا این صحبت مقام های روسی، بیانگر همان خوش بینی است که از ترامپ دارد و دولت جدید آمریکا امیدوار است که چنانچه خودش گفته مانند روسیه بتواند به یک جمع بندی و تفاهم برسد.

عارفی گفت: ما امیدوار هستیم که این خوش بینی ها بتواند نتیجه بخش باشد و مقام های دو قدرت بزرگ را نسبت به مساله افغانستان به هم نزدیک بسازد.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   داد فر اویانی
برداشت من اینست:
پروژه انگلوافغان، زیر نام «تروریستهای روسی» بکار آغاز کرده است.
فاشیزم فرمانروا بزودی وارد عمل کشتار شمالی ها خواهد شد و «عملیات ضد آشوبگران روسی!» را آغاز خواهد کرد.
بزودی خواهیم دید که با بمب های انگلیسی و از پایگاه های ناتو، دست بکار سرکوبیی خیزشهای مردمی خواهد زد.
بیاد داشته باشیم که اینبار «عملیات ضد تروریزم بین المللی» را در شمال کشور ما و با شهروندان تروریست نا شده مان، بکار خواهند انداخت.
و دردا که افزون بر همه دزدان و درنده های جنگی از هرگوشه و کنار جهان، گرسنه های فراوان و لوچ و پوچ از هوش و دانش خود شناسی و دینداری، از شمار همتباران شمالی های مان را برای کشتن شمالی های مان (از غور و فراه و هلمند و هرات و نیمروز و غزنی و کابل و ...... از غرب و شرق و جنوب کشور)، در خدمت دستگاه انگلیسی که نامش را بر ما، بنام «حکومت وحدت ملی» تاپه زده اند، قرار خواهند داد و تفنگ داده و بجان شمالی های پاسدار خانه و زن و فرزند شان، خواهند گماخت و اگر توانند، خواسته های پایانی و تهدابیی «سقاوی دوم» - مانیفست حزب افغان ملتی های کشور را که تحقق مرامنامه تحمیل یکی بر دیگران؛ یعنی فاشیزم را، پیاده سازی خواهد شد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است