مسعود: برای امنیت تلاش کنید، نه کرسی قدرت
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۴    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ کد خبر: 130568 منبع: پرینت

بسیار مشکل است که این جنگ را با مامورین خدمات ملکی یا چند نفر که در راس قدرت هستند به پیروزی برسانیم.

احمد ضیا مسعود در بیست و دومین سالروز جان باختن جنرال محمد پناه، یکی از فرماندهان جهادی در کابل می گوید که جنگ فعلی با گفتن چند کلمه انگلیسی به موفقیت نمی رسد و تازمانیکه مردم بسیج نشوند و جنگ هدفمند نباشد، بسیار مشکل است که این جنگ را با مامورین خدمات ملکی یا چند نفر که در راس قدرت هستند به پیروزی برسانیم.

نماینده ویژه رییس جمهور در امور اصلاحات و حکومت داری از رهبران سیاسی کشور خواست نه برای بدست آوردن کرسی‌های قدرت بلکه برای تامین امنیت و رفاه مردم تلاش نمایند.

همچنین در این مراسم، عبدالبصیر سالنگی، والی پیشین پروان، گفته است که "دو روپیه مردم اجنبی و اجیر پاکستانی، تنظیم‌هایی را که ۵۰ سال قدمت داشتند شکست داد. چی شکست تان داد؟ آهن را چی از بین می‌برد موریانه، شما را اختلاف مانند موریانه از بین برده است. "

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   آیا واقعا آهن را موریانه می تواند از بین ببرد؟؟؟؟؟!!!!!

>>>   آنهایی که سر قدرت هستند میگویند بخاطر قدرت جنگ نکنید و در فکر امنیت باشید و آنهایی که از قدرت برطرف شدند،بخاطر قدرت از دست رفته جگرخون اند و لباس مجاهد را در تن میکنند.وگرنه خودتان دیدید که از پکول و پیراهن تنبان کرده،جوانمرگی دریشی زیب است.

>>>   بلی شما برای دزدی و چور تلاش کنید و اولاد غریب برای امنیت دزدان قدرت طلب.

>>>   آقای مسعود بسیار عالی.شما اول از خود شروع کنید بعد به مردم توصیه که ما بتوانیم شما را به صفت چوتا قهرمان اصلاحات اداری پیشنهاد کنیم.

>>>   خودت چه؟!

>>>   وای بحال کشوری که دزدانی چون احمد ضیا مسعود و بصیر سالنگی، با سوء استفاده از نام یگانه و باز هم یگانه مجاهد پاک یعنی جنرال پناه، مردم را مورد "خطاب" قرار دهد!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است