هشدار رییس ستاد ارتش کشور به پاکستان
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۰    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ کد خبر: 130571 منبع: پرینت

اگر تلاش های دیپلماتیک نتیجه ندهد، برخورد نظامی می کنیم.

قدم شاه شهیم، رییس ستاد ارتش در نشستی با فرمانده‌هان هشت زون کشور داشت می گوید که اگر نشست های دیپلوماتیک بی نتیجه بماند، پاکستان با واکنش فیزیکی افغانستان مواجه خواهد شد.

قدم شاه شهیم در خصوص عملیات سال آینده در برابر هراس‌افگنان گفته است که پلان‌گذاری عملیات سال آینده در جریان است و به پختگی کامل رسیده است، اما فعلا نمی‌توانیم آن را با رسانه‌ها شریک سازیم، چون تاهنوز نظریات و پیشنهادات فرمانده‌هان قطعات و کسانیکه در خطر نبرد هستند شریک نشده است.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   بخاطریکه دشمن از پلان جنگی مطروحه وزارت در سال ۱۳۹۶ اگاهی پیدا نکند نباید قبل از عملی ان پلان با رسانه ها شریک ساخته شود موض.عاتی که ایجاب محرمیت میکند باید با در نظر داشت درجه محرمیت ان از افشا ان و خبر رسانی ان به رسانه ها جدا پرهیز شود تا دشمنان قسم خورده کشور ونظام ما پاکستان و افراد مزدور ان گروه های طالبان وشبکه حقانی از خلای ان استفاده نکنند و ضربات شانرا به کشور و مردم ما وارد نسازند .

>>>   ما میدانیم که هیچ از دست شما نمیشه نه سلاح دارید نه طیاره نه تانک نه توپ ، برعکس اسرائیلستان همه چیز دارد تنمها اشرار خود ما کافیست تا جواب شمارا بدهند البته به امر وقومانده آِ اس آی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است