بحران اقتصادی دیگر در راه آمریکا است
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۴    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ کد خبر: 130580 منبع: پرینت

در سایه روی کار آمدن دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا، بحران اقتصادی دیگری در این کشور در راه است که تاوان آن را مالیات دهندگان آمریکایی خواهند پرداخت.

روزنامه ایندیپندنت در گزارش خود به قلم راشل ریورز با عنوان "نوام چامسکی تاریخ دادن آمریکایی پیش بینی می کند که دولت ترامپ باعث بروز بحران مالی جدیدی شود"، نوشت: چامسکی هشدار داد که رونق اقتصادی که اظهارات دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا باعث آن شد، به پایان خود نزدیک می شود زیرا بحران اقتصادی و مالی جدیدی در افق مشاهده می شود.

وی افزود: چامسکی افزود که دولت ترامپ به طور اساسی از اعضایی تشکیل شده است که به گروه میلیادرها و مدیران شرکت ها و نهادهای مالی وابسته هستند و استیو مونشن وزیر خزانه داری ترامپ از بانک گولدمن ساکس و گری کوهین مدیر موسسه ملی اقتصاد نیز از همین بانک آمده است.

ریورز به نقل از چامسکی افزود: سرمایه گذاران بعد از پیروزی ترامپ خوشحال شدند و پیش بینی کردند که تصمیماتش باعث درآمدهای بیشتر برای آنها شود و همین امر عملا اتفاق افتاد اما طبیعتا، این وضعیت باعث بروز بحران مالی دیگری خواهد شد.
چامسکی تصریح کرد: این بحران آنها (سرمایه گذاران یاد شده) را نگران نمی کند زیرا تاوان آن را مالیات دهندگان آمریکایی خواهند پرداخت.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است