فیرهای حمیدزی و محافظانش در حالت نشه
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۰۶    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ کد خبر: 130591 منبع: پرینت

شلیک های پی هم در نیمه شب، بخشی از غرب کابل را در ترس و لرز فرو برد.

به نقل از رادیو آزادی، قوماندان امنیه کابل می‎گوید که محمد نعیم لالی حمیدزی نماینده مجلس همراه با محافظانش در حالت نشه برای حدود نیم ساعت به شلیک‎های هوایی پرداختند.

حسن شاه فروغ تاکید می‎کند که این رویداد به گونه جدی زیر بررسی پولیس قرار دارد.

وی همچنین گفته هایی در خصوص اینکه شلیک ها ناشی از حمله مسلحانه بر دفتر این نماینده بوده است را رد می کند و تاکید می کند: "هیچ گونه حمله بالایش صورت نگرفته و من اسناد و مدارک دارم که خود این‎ها برامدند به حالت نشه و رفتند به کارته سه و بالای یک خانه فیر کردند و دروازه را با لگد زدند و در این باره اسناد و مدارک وجود دارد و بعد از آنکه پولیس می آید از آنجا (کارته سه) فرار می‎کنند و به خانه خود می روند و به دروغ فیرهای هوایی می‎کنند و می‎گویند که بالای شان فیر شده و به دروغ صحنه سازی می‎کند."

نیمه شب زمانیکه بسیاری مردم در خواب بودند، شلیک‎های دوامدار از سرک دارالامان جای که دفتر محمد نعیم لالی حمیدزی نیز در آن موقعیت دارد، آرامش مردم را برهم زد.باشنده‎هایی که صدای این شلیک‎ها را می شنیدند می‎گویند، نزدیک به یک ساعت صدای فیر به گوش می‎رسید.

محمد آصف صدیقی معاون دوم مجلس سنا که خود صدای این شلیک‎ها را شنیده می‎گوید، براساس معلومات، محافظان محمد نعیم لالی حمیدزی بی مورد دست به شلیک زده‎اند.

وی افزود: "از آدرس گاردهای او (لالی حمیدزی) فقط فیرهای صورت گرفته بدون کدام مورد، ولی حکومت مجبور و مکلف است که این مورد را جدی بررسی کند و تفتیش کند تا در آینده‎ها ما هر کسی که هستیم و در هر موقف که هستیم نباید از موقف خود استفاده سوء کنیم تا مردم را نگران بسازیم."

اما لالی حمیدزی با رد چنین ادعاها می‎گوید، از سوی افرد سوار بر سه موتر بالای دفترش شلیک شده و محافظان اش به این شلیک‎ها پاسخ داده‎اند.

وی افزوده است که فکر می‎کنم برادر حاجی الماس که مدیر جنایی (رئیس تحقیقات جنایی) شده شب نشه می‎باشد و از کابل خبر ندارد و مصروف دزدی‎ها است که پولیس زمانی که مصروف دزدی‎ها و نشه باشه همین قدر پرسان نمی‎کند که خانه یک وکیل که فیر می‎شود و پولیس دو ساعت بعد می‎رسد همی خودش این معنا را می‎دهد که پولیس کابل ما در حالت غفلت و نشه است."

حمیدزی می‎گوید، هنگام این شلیک‎ها وی در دفترش حضور نداشت و اما قوماندان امنیه کابل گفته‎است که در جریان شلیک‎ها خود آقای حمیدزی در صحنه حضور داشت.

به گفته قوماندان پولیس کابل، در جریان این شلیک‎ها به کسی آسیب جسمی نرسیده‎است.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   پول زیاد دارند، موتر دولتی زره در اختیار شان است، وجدان یک زره هم دیده نمیشود در وجود شان، مردم درخون غرق واینها مست و مدهوش شراب و فیر های شادیانه میزنند، ....چنین افراد
اسد الله صدیفی

>>>   عجب حکومت خر در خر است وکیل نشه میکند و شب مردم ازاری و پرسان نیست وزیر خانه نشین میشود بدون جرم والی ریس اجرایه را بی اب میکند معاون ریس جمهور ... همرای والی ثابق . خدا غنی را در غضب خود گرفتار کند همرای این حکومت کردنش.

>>>   لالی حمیدزی این این یخن کنده پاچه کشال سابقه بدماش مشهور به پای لچ قندهار بخاطر نوشیدن شراب و تولدی پسراش فیر های شادیانه انهم در نیمه شب در ساحه کارته سه شهر کابل کار نادرست و خلاف قانون و انسانیت است و در شهری که هرروز بوی باروت و خون توسط طالبان ترورست فضای کابل را دیگر گون کرده این شرابی یخن کنده بدماش با افراد تفنگ بدستش نه از سرگ بندانان ان مانند طالبان راه گیر در امان هستند ونه از دست اذیت وازار شب هنگام انها در امان هستند بعوض اینکه بحیث یک مسلمان که ادعای انرا دارد شکرانه گی خداوند را کند که برایش طفل داده مانند فیر مرمی را بطرف اسمان میکند مانندی که فرعون با دعوی کردن خدایی تیر را بطرف اسمان پرتاب میکرد که من خدای زمین واسمان را میکشم فرق بین این و ان چه خواهد بود .

>>>   خاک عالم برسرهمه
وطن مظلوم مان شاهدحضورچنین جهال شراب خوار و....های است.

>>>   در دههء ٦٠ ، تنها يك آدم بي بند و بار به نام "عصمت مسلم " را ميشناختيم كه آنهم گاهگاهي، نظم و آرامش جامعه را بر هم ميزد اما در دهه هاي ٧٠ - ٨٠ و ٩٠ عصمت مسلم هاي زيادي به ميدان آمدند. از قوماندان هاي تنظيمي گرفته تا وكلاي پارلمان و وزرا و رهبران جهادي، اكثراً "عصمت گونه " عمل ميكنند و دولت هاي بي كفايت هم ، توان مقابله با آنان را نداشته اند !

>>>   دروغ میگه نیم ساته خیالی نیم دقه کردی؟

>>>   مجاهدین بدنه زنده این حکومت را گویا برای حکومت کردن و تطبیق قانون شریعت از خلقی ها و پرچمی ها تسلیم شدند و در سر در گمی و کشتار فرو رفتند تا که جسد نیم کاره این حکومت دو باره به خلقی ها و پرچمی ها تسلیم نگردد متوجه بد ترین وضعیت درین کشور بعد از لالی و تره خیل و چند ملیون انسان یاغی دیگرخواهید بود زیراکه دیپو های سلاح و مهمات داکتر نجیب از دیپو دولتی به خانه شخصی رفت حالا جمع کردن آن محال است ...

>>>   اگر بعد ازین نیز برای آرامش زنده گی تان دقیق تر فکر نکنید منتظر صد ها هزار یاغی دیگر مثل لالی و تره خیل باشید ناله نه کنید اینها را شما با خوش باوری وفرستادن اولاد های تان به صفوف ایشان تحت نام جهاد ساخته اید در مقابل خود ساخته گان تشویش نکنید خود را بدانید کاری کنید که عنوز هم فرصت موجود است تا خود و کشور تان را از انسان های جاهل و بی سواد نجات دهید...


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است