حزب جمعيت، ديگر آن جمعيت گذشته نيست!
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۰۹    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ کد خبر: 130593 منبع: پرینت

اكثر كلان كارهاى سياسی كه مى خواهند در سطح رسانه بزرگ جلوه نمايند، حتی دليل اختلاف شان را نمى دانند.

يكى از اين كلان كارها سياسى كه فقيرى تخلص مى كند از آدرس شوراى رهبرى جمعيت اسلامى به رسانه ها گفته است كه به جمعيت اسلامى سه تا وزارت (خارجه، معارف و اقتصاد) داده شده است و دليل اختلاف ميان عطا و عبدالله را مى خواهد توجيه كند.

آنانى كه دارند گرد و خاک مى افشانند، قادر نيستند كه دليل اختلاف شان را بصورت واضح بيان كنند. آنچه كه از آنان ديده ام فقط كلى گويى است و بس. اين كلان كار سياسى، آقاى فقيرى كه خود را عضو شوراى رهبرى خودخوانده جمعيت مى داند، قصدا با خط كشى ها و عقده هاى ناشى از محل گرايى، وزيران داخله و صحت را جمعيتى نمى داند.

تا جايى كه از جمعيت مى دانم، جمعيت اسلامى در تاريخ حيات سياسى خود 5 وزرات را در تركيب كابينه تجربه نكرده بود كه حالا در تركيب كابينه حكومت وحدت ملی پنج وزير دارد. مصاحبه اين كلان كار سياسى جمعيتى را ببينيد، چه تفاوتى ميان نفاق افگنى تلويزيون ژوندن و او وجود دارد؟!

فتاح مهریان


این خبر را به اشتراک بگذارید
نظرات بینندگان:

>>>   تقسیم کار قومی بین تاجیکان
در جامعه تاجیک تقسیم وظایف صورت گرفته است، دفاع از هویت، زبان، و ارزش ها مسوولیت توده ی از مردم است که با دستان خالی در مقابل دژخیمان مبارزه میکنند، کرسی های وزارت، سفارت، ریاست از مافیایی قومی، زمانی بحث هویت در میان باشد سپند دود کنی پیدای شان نمی شود، برعکس بحث امتیاز در میان باشد همین مافیایی قومی در خط اول قرار دارند. بعد که مردند امتیاز گیری قومی به شکل میراثی منتقل می شود برای فرزندان شان.
ضرر مافیایی قومی بیشتر از شونیسم است!
بیگ

>>>   چون اين دو وزير جهت شان معلوم نيست گاهي با سبز نارنجي و گاهي با افغانستان نوين و هم سابقه حزبي دارند. و تا حال همه حزبي هاي شمالي و پنجشير و كندز از موقف سياسي جمعيت استفاده كرده اند و حالا خيز هاي حكمتيار را ميزنند.

>>>   نظر مره نشر نکردی در قسمت وزیر مخابرات هم واقعیتی را نوشتم و نشر نکردی! واقعیتها را که نشر نمیتانی سلایق خودت هم جایی را نخواهد گرفت

>>>   تمامی احزاب راست و چپ فعال و غیر فعال اکنون در بافتند که خط مش احزاب شان افراطیت تندروی عمل شان جاهلانه و نتیجه کاری شان ویرانی کشتار و تبایی میباشد پس تداوم شان را محال دانسته به انشعاب نزدیک تر می شوند ......


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است