زن های خطرناک داعش
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۶    ۱۳۹۶/۱/۱۵ کد خبر: 131242 منبع: پرینت

داعش با استقرار این گروه از زنان که اعضای گردان الخنساء هستند به دنبال ایجاد تاخیر در پیش روی نیروهای امنیتی و اختلال در روند عملیات آزادسازی موصل است.

خبرگزاری اسپوتنک به نقل از شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق عنوان کرد، منبعی که نخواست نامش فاش شود بیان داشت: داعش با استقرار تک تیراندازهای زن بر روی ساختمان‌های بلند در غرب موصل به دنبال جلوگیری از پیش روی نیروهای عراقی در این بخش از شهر و وارد کردن تلفات بیشتر در میان غیرنظامیان است.

این منبع خاطر نشان کرد: داعش با استقرار این گروه از زنان که اعضای گردان الخنساء هستند به دنبال ایجاد تاخیر در پیش روی نیروهای امنیتی و اختلال در روند عملیات آزادسازی موصل است.

به گفته این منبع، خسارتی که داعش در جریان عملیات‌ها برای آزادسازی غرب موصل متحمل شد، به ویژه کشته شدن تعداد زیادی از تک تیراندازهایش از جمله فرمانده گردان چچنی‌ها ملقب به ابو حفض چچنی این گروه تروریستی را مجبور کرده که از تک تیراندازهای زن استفاده کند.

وی ادامه داد: یکی از روش‌های داعش حبس ده‌ها غیرنظامی در خانه‌های بزرگ و استقرار تک تیراندازها بر فراز آنها است تا در صورت هدف قرار گرفتن این ساختمان‌ها تلفات غیرنظامیان بیشتر شود. داعش با قرار دادن خودروهای بمب‌گذاری شده در خیابان‌ها و منفجر کردن آنها تلفات سنگینی در میان غیرنظامیان حبس شده در این خانه‌ها ایجاد می‌کند.

داعش تقریبا هر روز مناطق آزاد شده در موصل را هدف قرار می‌دهد تا مانع از پیش روی نیروهای عراقی شود.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
داعش
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است