ته ینج و بهزاد به دلیل رشوه نگرفتن تعلیق وظیفه شدند
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۳۱    ۱۳۹۶/۱/۲۴ کد خبر: 131694 منبع: پرینت

فساد خانه حق بزرگ تر از تعليق وظيفه اين دو را دارد. اينها را بايد تبعيد می كردند كه چرا در تشناب های پارلمان رشوه نگرفته اند. وزير خواب، سخت ناراض است، گپ كلان تر اينكه شهنشاه از فعاليت اين دو برافروخته شده است.

چرا که يكی در حمايت از جنبش روشنايی هی جيغ می زند و ديگری به سراغ خواسته های مردمش به فارياب رفته است؟ اصلا چرا اينها مثل شماری از وكلا در خانه هايشان نمی نشينند و پول مواد مخدر، آدم ربایی، فساد و رشوه را دخل نمی كنند؟

فساد خانه حق دارد كه چنين كند، جز اين بعيد است. حق دارد كه بجای تقدير، مجازات كند. ما جز اين، توقع نداريم.

با اجازه گرم تان، فساد خانه اين حق را هم دارد كه عده ای از وكلا را كه ماه ها غيابت دارند، نام مبارک شان را به زبان نياورد. چون زور دارند و تفنگ شان آماده شليک است اما چه زود نام بهزاد و ته ينج به ياداشت گرفته می شود.

گاهی خودمان را لعنت می فرستم كه چرا چنين پارلمانی داريم.

فرامرز سینا


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
وکلای پارلمان
نظرات بینندگان:

>>>   کرم بنیاد خور درخون رشوه خوران درامده که ریشه می ماند ونه پنجه وا بجان ملت بیچاره که هنوز خواب هستند وداد شان را سر نمی دهند همه گی را امریکایی ها مات کرده است.
م.ا.کابل

>>>   بهزاد برای تقدیم کردن راپور جاسوسی خود رفته است و صد چند این پول را اخذ میکند به همین دلیل ضرورت به پول رشوت پارلمان وحاضربودن به پارلمان را ندارد

>>>   تـه ینحج نفر دوستم است وبزاد جنبش روشنائی

>>>   Haroon Amirzada
اگر بزرگ ترین بمب اتمی هم در افعانستان استعمال شود، تروریزم شکست نمی خورد تا زمانیکه:
۱) رهبران در ارگ کابل که قدرت، ثروت و آرمانهای قومی خود را در تروریزم جستجو می کنند از قدرت کنار زده نشوند.
۲) سیاست منطقوی و جهانی بازی با کارت تروریزم کنار گذاشته نشود و مبارزه قاطعانه با افکار، خواستگاه اجتماعی، منابع تمویل اقتصادی و حامیان سیاسی آنان صورت نگیرد.

>>>   Salam
بياد دارم وقتى امريكاى ها افغانستان را اشغال كردند و حكومت دست نشانده خود را بر آن حاكم ساختند، اكثريت نخبه هاى سياسى افغانستان به جز دكتر پدرام و يارانش اين را جشن گرفتند و ما پيش بينى كرديم كه آينده بد تر خواهد شد، اما دكتر پدرام و يارانش در آن زمان تحت ضربات شلاق و تازيانه يى ذوق زده ها قرار گرفتند.
درست زمانى كه توافق نامه يى امنيتى ميان را دلقك هاى امريكاى ها امضا كردند و به پارلمان آمد ، جز دكتر پدرام و چند تن محدود ديگر تمام اعضاى پارلمان چه اسلام گرا و چه سكولار و نخبگان درون و بيرون حاكميت مشتقانه كارت هاى سبز بلند كردند و مهر تائيد گذاشتند و چنان ذوق زده شده بودند كه گوى رحمت خدا باريده باشد. ما در همان زمان هم هشدار داده بوديم كه امريكاى ها دنبال بحث هاى ديگر اند و افغانستان جز قربانى آن نيست ، اكنون واقعيت ها آشكار مى شوند اما كو وجدانى كه خود را ملامت كند.

>>>   عمر راوی
حلقه های مسلط در انگلیس و امریکا و پاکستان، همچنان دولت پوشالی پشتونیستی افغانستان ، با طالب - داعش - گلبدینی و غیره ، دشمنی ندارند و در این شانزده سال، غیر از جنگ های زرگری و نمایشی، برای سرکوب واقعی دهشت افگنان هیچ کار اساسی نکرده اند. بلکه دولت های مذکور در پیدایش، گسترش و نیرومند ساختن طالب- داعش - گلبدینی و استمرار این وضعیت در افغانستان نقش اصلی داشته اند. این گپ ساده را خیلی مردم می فهمند. اما حیرانم به اینکه برخی از مکتب رفته ها و درس خوانده های ما نشسته اند و هی سفسطه می بافند و میخواهند برعکس این واقعیت را ثابت سازند. پیچیده گی سیاست امریکا و انگلیس و دیگران در کشور های وابسته و زیر سلطه شان، خیلی از این به اصطلاح " کارشناسان " وطنی ما را گنس و گیچ ساخته است .

>>>   Mohamadi Mohamadi
اگر میخواهید با عزت زندگی کنید !!
خانم تان دختر تان فرزند تان خانه تان مکتب تان شفاع خانه تان معلم و انجینر و....... همه در امن باشد باید (طالب و داعش و حزب اسلامی و دیگر حزبهای ترورست پرور مانند التحریر و......) در هرجاه دیدید تیرباران اش کنید اگر زنده گیر اوردید اتش بزنیش زنده !!
و از سرزمین مادری خود از جان دل باید دفاع کنیم

>>>   از كل پكتيا دو دختر در كانكور! براى خانم هيله ارشاد بهترين فرصت ترقاندن حالاست.

>>>   دوستان گرامی
آیا با من موافقیت که به جز خود ما هیچ کشوری بیگانه در قبال سرنوشت سرزمین و بد بختی مردم ما مقصر نیست؟
زیرا که از نظر من تمامی کشور ها با در نظر داشت منافع ملی خود عمل می کنند ،
واین تنها حاکمیت های مزدور افغانی ما هستند که منافع ملی کشور را فدای منافع بیگانگان بخاطر حفظ و تداوم سلطه و اهداف شوم‌ شخصی و گروهی کرده و می کنند ، و ما مردم هم این مزدوران را چک چک کنان همکاری و حمایه می نماییم .

>>>   هیچ قانونی به ماقبل وقت خود ارجاع نمیشود. ازین قانون هشت روز میگذرد پس چگونه بیست روز شد. آن جاجی یا زازی قادر خودش یک غول نیمه وحشی نیمه اهلی است و از قانون چه میداند؟

>>>   دکتر لطیف پدرام امروز در مجلس نمایندگان:
-جناب کرزی چرا در رابطه با چهارصدبستر چنین موضع محکمی نگرفتند چون فکر میکند این در بیرون بیشتر مصرف دارد. و یاد کرزی رفته که پیشقراول همین نیروهای آمریکایی ونیرو های اشغال برای آمدن در افغانستان بودند. باید با مردم صادق بود و راست سخن گفت.
-چرا با جناب آقای بهزاد و آقای تینج چنین رفتاری صورت گرفت،درحالی که وکلایی هستند که در شش سال حتا شش بار هم در مجلس نیامدند.

>>>   همه تان فاسد شده اید. یادزد یا همکاران دزد یا ظالم و یا کمک کنندگان به ظالم

>>>   چرا از گپ گپ می کشید و همیشه دنبال کج اندیشی و کج فکری هستید. علت مجازات آنها غیر حاضری بیش از بیست روز گفته شده. پس علت روشن است.
بلال موحد از کابل

>>>   زنده باد پدرام. ... فبیله و.... و ویرانگر.

>>>   از ایجاد قانون که تا حال بیست روز نشده. هیچ قانونی جدیدی به وقت ماقبل خود بر نمیگردد. این فیصله که از طرف قادر زازی بفشار تطبیق شده غیر قانونی است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است