شکایت از ترامپ به دلیل ترویج خشونت در آمریکا
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۳۸    ۱۳۹۶/۱/۲۸ کد خبر: 131824 منبع: پرینت

گروهی از شهروندان آمریکایی با طرح شکایتی از رییس جمهور آمریکا، وی و هوادارانش را متهم به ترویج خشونت در ایالات متحده کردند.

به گزارش ایندیپندنت، گروهی از شهروندان آمریکایی به موجب ادامه زد و خورد میان هواداران ترامپ و مخالفان وی در تجمعات برگزار شده در این کشور، شکایتی را علیه «دونالد ترامپ» مطرح کردند.

این شکایت مشخصا از سوی سه نفر به نام های «هنری بروس»، «مالی شاه» و «کاشیا نوانگاما» علیه دونالد ترامپ و هوادارانش مطرح شده است.

این افراد صراحتا در شکایت خود ترامپ و هوادارانش را به ترویج خشونت متهم کرده و اظهارات ترامپ را دلیل اصلی بروز درگیری در زمان برگزاری تجمعات و تظاهرات های مخالفان و هواداران رییس جمهور دانسته اند.

این شکایت در حالی علیه رئیس جمهور آمریکا مطرح شده که آمارها حکایت از افزایش آمار جرم و جنایت علیه اقلیت های حاضر در ایالات متحده از زمان آغاز ریاست جمهوری ترامپ دارد و چندین مورد حمله به مساجد در ایالت های مختلف آمریکا در چند ماه اخیر گزارش شده است.

آخرین مورد مربوط به گسترش خشونت از سوی هواداران ترامپ مربوط به شنبه هفته جاری است و پولیس آمریکا در جریان درگیری خشونت آمیزی که میان صدها تن از مخالفان و موافقان رییس جمهوری آمریکا در شهر «برکلی» ایالت کالیفرنیا صورت گرفت، ۱۴ تن را بازداشت کرد.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
خشونت آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است