ایکاش مادر بمب بر فرق مادر تروریزم اصابت می کرد
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۳۳    ۱۳۹۶/۱/۲۸ کد خبر: 131848 منبع: پرینت

پرتاپ بزرگترین بمب غیر هسته ای از سوی آمریکا در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار با واکنش های مثبت و منفی زیادی رو برو شده است.

به گزارش آریانا: جمعه الدین گیانوالی، عضو مجلس سنا می گوید، پرتاب بمب در ننگرهار باید آغاز نابودی گروه های هراس افکن باشد و اگر آمریکا به این امر صادق است، باید لانه های اصلی این گروه ها را که در پیشاور، میرانشاه و کویته هستند، مورد حمله های هوایی قرار دهد.

نادر بلوچ، عضو دیگر مجلس سنا می گوید، کاش این مادر بمب ها بر فرق مادر تروریزم اصابت می کرد، سران حکومت در این راستا نباید بی تفاوت باشند و جهانیان را قناعت دهند که به گونه صادقانه هراس افگنان را نابود سازند.

در همین حال محمد علم ایزدیار، معاون اول مجلس سنا تاکید می ورزد: جامعه جهانی به ویژه آمریکا توانایی نابودی گروه های هراس افگن را دارد، در صورتی که صادقانه در این راه گام بردارند.

وی می گوید، “افغانستان نباید به سوریه دوم مبدل گردد و رهبران حکومت باید متوجه باشند که چگونه آمریکا را قناعت دهند تا حمله ها بر هراس افگنان شدت یابد و کشور های حامی آنان زیر فشار قرار داده شود، آمریکا اگر بخواهد، طالبان و داعش را از بین برده می تواند.

با توجه به گفته های سناتوران کشور که حضور نظامیان آمریکا را تصدیق می کند باید گفت در طی 16 سال حضور آمریکا، افغانستان به پایگاه تروریستی مبدل شده است که روز به روز با حضور گروه های جدید از جمله داعش نا امنی های بیشتری را شاهد بوده است.

کد (22)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ننگرهار
بمب مادر
نظرات بینندگان:

>>>   برفرق مادر تروریزم اگر بم پدر را پرتاب کند اصابت میکند

>>>   ترامپ در کمپاین های انتخاباتی امریکا هیلریکلنتون را مادر داعش میگفت حال اگر بمب بر سر مادر داعش انداخته شود پس مادر داعش در امریکا زنددگی میکند .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است