فرمان برکناری عطامحمد نور روی میز رییس جمهور
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۲۸    ۱۳۹۶/۱/۳۰ کد خبر: 131951 منبع: پرینت

یک منبع از ارگ گزارش می دهد که به پیشنهاد حنیف اتمر مشاور عالی شورای امنیت ملی، فرمان عزل عطا محمد نور والی بلخ امضا شده روی میز رییس جمهور قرار دارد.

در کنار این فرمان، نامه دیگری است که عطا محمد نور به عنوان رییس ارکان قوای مسلح (پست تشریفاتی دوستم در زمان کرزی) تعیین شده است.

هرچند این خبر از سوی هیچ ارگان یا نهاد و یا فرد خاصی تایید نشده است اما گفته می شود که بر اساس آخرین توافق داکتر عبدالله با سران ارگ این تصمیم اتخاذ شده باشد.

در حال حاضر تیم ارگ در پی امتیاز گیری از ایجاد تفرقه میان تاجیک ها می باشد.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
شایعه
عطا نور
نظرات بینندگان:

>>>   براستی که رئیس صاحب جمهور متفکر است ببینید همه را بین هم انداخت عطارا با ضیا امرالله رابا عبسم الله اسمعیل رابا ربانی حالا هرکدام براه خود ومخالف دیگری روان است نقطه ضعف آنها حساب های بانکی شان همان پول های حرام است که در بانک های دبی انگلیس ذخیره کرده اند
ر

>>>   تفرقه بین تاجکها یعنی چی تاجک تکدار افغانستان است.
وقتیکه تکداری مملک در دست دزدان بود هیچ کدام شکایت وجود نداشت در ارګ بالای خر سیب و کچالو فروخته میشد تاجکها خوش بودند حالا که ساحه حکومت وسیع شده روان رو به انسانیت است مسله تاجکبازی را چند دزد روی دست ګرفته است. بنام شرم چیزی دارید یاخیر.
شیر بلوچ.

>>>   تیم کاری اشرف غنی خوب برنامه منظم و در عین حال را به پیش می برند که تاجیکها را آرام،آرام یکی بعد دیگرش در مقعد شان چوبک زده و نام شان را کشکش خان گذاشته بهمین اسلوب به ذباله دانی باندازد. این را میکویند مفز متفکر و نیرنگ و زرنگی لغمانی .

>>>   چنگ بزنید به ریسمان خداوندی و تفرقه را در بین تان جا ندهید

>>>   نبشته از یما سیاووش
بسم تعالی
درود بر ملت غیور خراسان بزرگ؛
درد همه ما تبعیض و حذف سیستماتیک است.
مگر ما(تاجیک،هزاره،اوزبیک،ترکمن،بلوچ، پشه یی...) چه کم داریم که در مقابل قوم کوچک تروریست پرور کم بیاریم و این همه داد و فغان سر دهیم؟
این همه"شهید حبیب الله کلکانی، شهید مزاری، شهید مسعود، شهید ربانی، شهید کاظمی، شهید سیدخیلی، شهید داوود، شهید..." را کی ها کشتند؟
مارشال فهیم را کی ها زهر دادند؟
کی ها به زور ما را افغان میسازند؟
کی ها به تظاهرات ما انتحاری می کنند؟
کی ها تقلب می کنند؟
کی ها انتحار و انفجار می کنند؟
طالب کیست؟
داعش کیست؟
حقانی کیست؟
هزاره کش کیست؟
علیه جنرال دوستم کی دسیسه ساخت؟
پدرام را کی به مرگ تهدید کرد؟
مگر نماینده های پشتون در مجلس نمایندگان نگفتند که تاجیک به تاجیکستان اوزبیک به اوزبیکستان و هزاره هم به گورستان بروید افغانستان از پشتون ها است.؟
بیایید دست به دست هم داده در مقابل تبعیض یک مشت واحد شویم.
به والله قسم که هزار سال دیگر هم تحمل کنید شما مهاجر خطاب می شوید و پشتون های پاکستان عزیزتر از شما خواهد بود.
به حرف چند تن افراد انگشت نشان که از طرف قبیله در مقابل پول و مقام خریده شده اند و صدای عدالتخواهی شما به نفع آنها نیست گوش ندهید.
لایک و کامنت و فحش و دشنام بی معنی تان دردی را درمان نمیکند از همه شما خواهش میکنم این پیام را شریک سازید تا ملت ما بیدار شوند.
یما سیاووش

>>>   عطا محمد نور يك إنسان عاقل و با هوش است با لين چال ها فريب نه ميخورد

>>>   عطا محمد نور یک گژدم است

>>>   هوشیاری عطا محمد دگر جای شک و تردید نیست در جریان یک هفته چند صد نفر در داخل قل اردو خلع صلاع میشوند و بعد در روز جمعه به شهادت میرسند. این خود نمونه عقلانیت است و معامله و مصلحت خداوند طعم این سوگواری را به رود ترین فرصت به شما بچشاند آمین یا رب العالمین.

>>>   محمد اکرام اندیشمند
گروه طالبان، کُشتار مسجد قول اردوی 209 شاهین را در ولایت بلخ بدوش گرفتند. تحریک اسلامی طالبان با حمله بر مسجد و کُشتار نماز گزاران مسلمان و پذیرش این حمله نشان دادند و ثابت ساختند که یک گروه نامسلمان، سفاک و وحشی هستند. کسانی که در داخل نظام حاکم سیاسی و در درون دولت این ددمنشان خون ریز و نامسلمان را به عنوان گروه سیاسی می شناسند و از آن ها حمایت می کنند، نامسلمان تر، سفاک تر و وحشی تر از این گروه تروریستی بی فرهنگ و ضد مدنیت هستند.

>>>   کارنیک وپسندیده .
ع

>>>   تاجیکان را قوم های 5 شیر برباد داد.
بدخشانی

>>>   هزاره ها، تاجیک ها، ازبیک ها، ترکمن ها، و غیره باید بدانند که درین معادله تمامیت خواهی پشتونها هر کدام آنها جدا جدا بازنده هستند۰ این نکته حیاتی است که تمام قوم های غیر پشتون باید خصومت های مختلف گذشته بین هم را کنار بگذارند و باید سخت باهم متحد شوند تا بتواند برضد تمامیت خواهی پشتون ایستادگی کنند۰
این نکته حیاتی را نمیشود با جنگ و گلایه ویا رویه منفی بالمثل به یکدیگر آموخت۰ درینجا ازخودگزری، تحمل، و ایثار کار است۰

>>>   بازي هاي اخير نشان داد كه استاد عطا يك ادمك برفي بود و از سياست چيزي نميداند بنأ اول بايد ميدانست كه پوست ولايت بلخ از ٥٠٪‏ تيم است كه در ري ان داكتر عبدالله مجاهد دانا و رهبر دلسوز مردم در رس ان است و حالا ميتواند يك شخص كار فهم و فهميده را در جاي استاد عطا معرفي كند و دوم دوم استاد بايد بداند كه غني انقدر لوده نيست كه هم به او ببخشيد و هم با عبدالله نيم كند حتي در اخير وقتي غني متوجه شد كه اخمد ضيا هم سهم از غني گرفته و خود در كنار داكتر عبدالله است بنأ او را عزل كرد و فكر كنم كه أوراق احمد ضيا هم روي ميز است تا بجاي عطا به حيث والي بلخ مقرر شود

>>>   در طول تاریخ شما پاچاهی کلکانی صاحب را در تاریخ خوانده اید که در وقت ان در ارگ ریاست جمهوری قمار زده می شد ختی در روزهای جمعه بودنه بارزس میشد .
اگر کدام عسکر ان از دوکاندان سودا می گرفت و دوکاندار پول خود را می خواست ان دوکاندار را میکشتند و می گفتد که تو هو کافر شدی در دین امان الله هستی در حالیکه یگانه شاه و قهرمان غازی و ازادی امان لله خان بود .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است