سناتور آمریکایی: کوریای شمالی را بمباران کنید
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۰۹    ۱۳۹۶/۲/۱ کد خبر: 132004 منبع: پرینت

«لیندسی گراهام» سناتور ارشد آمریکایی از ترامپ خواستار حمله نظامی پیشدستانه به کوریای شمالی و بمباران این کشور شده است.
لیندسی گراهام از دونالد ترامپ خواستار حمله پیشدستانه به کوریای شمالی شده و گفته است که ترامپ کوریای شمالی را بمباران کند اگرچه این اقدام به یک چنگ هسته‌ای منجر شود.

این سناتور ارشد آمریکایی گفته است: این اقدام وحشتناک خواهد بود اما در این صورت جنگ در کوریای شمالی خواهد بود نه در اینجا.
لیندسی گراهام در ادامه گفت: جنگ هسته‌ای برای تمامی کشورهای اطراف شبه‌جزیره کوریا مانند جاپان و چین بد خواهد بود اما تأثیری بر سرزمین آمریکا نخواهد داشت.
وی افزود: کاری که آنها نمی‌توانند انجام دهند ضربه زدن به آمریکا و جنگی که علیه آمریکا بتوانند انجام دهند از طریق موشک خواهد بود.

این سناتور ارشد در ادامه گفت: موشک‌های کره شمالی در صورت عملیاتی شدن قابلیت رسیدن به آمریکا را خواهند داشت و در این صورت رهبر کوریای شمالی از پیونگ‌یانگ شاهد ضربه زدن به سان‌فرانسیسکو خواهد بود.
گراهام خطاب به ترامپ گفت: آیا شما خواهان این هستید که در کارنامه خود در دوران ریاست جمهوری موشک‌های توسعه یافته کوریای شمالی که قابلیت رسیدن به آمریکا را دارند داشته باشید؟

در ادامه سناتور آمریکایی خطاب به ترامپ گفت: آیا شما واقعا خواستار این هستید که کوریای شمالی موشک‌هایی با سلاح هسته‌ای بر روی آنها در اختیار داشته باشد تا بتواند کالیفرنیا راهدف قرار دهد؟

طی هفته‌های گذشته و در پی آزمایش‌های موشکی کوریای شمالی تنش‌ها میان این کشور با آمریکا افزایش یافته و دو کشور بارها یکدیگر را به حمله نظامی تهدید کرده‌اند.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کوریای شمالی
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است