استفاده از تاکسی‌های پرنده تا سال 2020 در دبی
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۱۵    ۱۳۹۶/۲/۷ کد خبر: 132298 منبع: پرینت

یکی از تاکسی های یاد شده که توسط Aurora Flight Sciences ساخته می شوند با موفقیت در تاریخ ۲۰ آوریل آزمایش شده و اوبر ۵۰ مورد دیگر از آنها را تا سال ۲۰۲۰ مورد آزمایش قرار خواهد داد.

طراحی تاکسی های برقی پرنده یکی دیگر از طرح های جاه طلبانه شرکت اوبر است و قرار است آزمایش این تاکسی ها در شهرهای دالاس و دوبی انجام شود.

به گزارش پی سی مگ، اوبر در مرحله اول ۵۰ تاکسی پرنده را برای آزمایش آماده خواهد کرد. از جمله مزایای مهم این تاکسی ها قابلیت برخاستن از زمین به صورت افقی است که با توجه به محدودیت فضاهای شهری بسیار حائز اهمیت است.

طراحی این خودروها بر مبنای برنامه X-plane وزارت دفاع آمریکا صورت می گیرد. یکی از تاکسی های یاد شده که توسط Aurora Flight Sciences ساخته می شوند با موفقیت در تاریخ ۲۰ آوریل آزمایش شده و اوبر ۵۰ مورد دیگر از آنها را تا سال ۲۰۲۰ مورد آزمایش قرار خواهد داد.

مارک مور مدیر امور مهندسی اوبر می گوید با تولید این تاکسی های هوایی نحوه مسافرت افراد در جهان دچار تحول اساسی می شود. استفاده از این تاکسی ها با استفاده از برنامه موبایلی اوبر ممکن است و هر مایل مسافرت با آنها ۱.۳۲ دالر هزینه در برخواهد داشت. همچنین قرار است تعدادی محوطه پرواز و فرود برای این تاکسی های هوایی طراحی شود.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دبی
نظرات بینندگان:

>>>   خوبی اش این است که سیستم راهیاب دارد و حاجت به دریوری آن نیست، فقط به سیستم راهیاب اش بگو، پل خشتی، کوچه مرغ ها، دکان خلیفه خیر محمد مرغ فروش. پرواز میکند و ترا به دکان خلیفه خیر محمد مرغ فروش میرساند.
حالا شما خودتان تفاوت بین وسایل نقلیه خدا داد که عبارت از شتر و اسپ و قاطر و خر است و وسایل نقلیه ساخته شده بندگانش را که عبارت از طیاره و موتر و کشتی و ریل و حالا تکسی های هوایی بدون دریور همراه سیستم راهیاب.
خداوند نیز نمیخواهد که درین رقابت ها عقب بیافتد، بنأ به طالبان و داعش امر کرده است که جهاد کنند و جلو تمدن را بگیرند، ورنه ای بی آبرویی را کجا ببرد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است