ترامپ: دلم برای رانندگی تنگ شده است
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۳۵    ۱۳۹۶/۲/۹ کد خبر: 132341 منبع: پرینت

رییس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه فکر می‌کرده زندگی در کاخ سفید ساده است، گفت: حضور در دولت حریم خصوصی او را محدود کرده است.

دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای به مناسبت 100 روزه شدن حضورش در کاخ سفید، از دلتنگی برای رانندگی صحبت کرد و گفت تصور می‌کرده ریاست‌جمهوری زندگی‌اش را ساده‌تر می‌کند.

وی که با خبرگزاری «رویترز» صحبت می‌کرد، گفت: «من زندگی قبلی‌ام را دوست داشتم.و خیلی کارها بود که می‌توانستم انجام دهم. الان بیشتر از زندگی پیشینم کار می‌‌کنم. فکر می‌کردم ساده‌تر باشد.»

ترامپ تا پیش از ورود به کاخ سفید جزو موفق‌ترین میلیاردرهای آمریکا بود و زندگی لوکسی داشت.
به نوشته رویترز، در حالی که بیش از 5 ماه از پیروزی او در انتخابات و سه ماه از ورودش به کاخ سفید می‌گذرد، ترامپ همچنان از اینکه توانسته آرای مردم را جلب کند، خرسند. است.

وی در طول مصاحبه با رویترز هم دوباره به نتایج انتخابات اشاره کرد. او با نشان دادن یک طرح گرافیکی از نتیجه انتخابات در هر ایالت، گفت: «می‌توانید این را داشته باشید. نقشه آخرین آمار است. خیلی عالی است، نه؟ قرمزها با ما هستند.»

اشاره ترامپ به ایالاتی است که اکثریت ساکنان آن‌ها به جمهوری‌خواهان رأی داده‌اند.
ترامپ می‌گوید هرچند در زندگی قبلی‌اش هم به ندرت حریم خصوصی داشته، اما اینکه حریم خصوصی در کاخ سفید به مراتب کمتر است، او را متعجب کرده است. او به رویترز گفت دارد با حضور شبانه‌روزی محافظین و محدودیت‌های تردد، عادت می‌کند.

رییس‌جمهور آمریکا گفت: «واقعا انگار در یک پیله هستید کوچک هستید، چون آنقدر حفاظت سنگین است که هیچ‌جا نمی‌توان رفت.»
او در این مصاحبه گفت دلش برای اینکه خودش پشت فرمان بنشیند، تنگ شده است: «دوست دارم رانندگی کنم. الان دیگر نمی‌توانم رانندگی کنم.»

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است