زمانی که تشت رسوایی ارگ واژگون می شود
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۱۶    ۱۳۹۶/۲/۲۰ کد خبر: 132924 منبع: پرینت

وقتي كه تشت رسوایی تيم فاشيست، تروريست پرور ارگ سرنگون می شود، آنوقت حقایق از زبان خودشان به رسانه ها افشا مي شود.

دیگران را خیر، از زبان کسانی بشنوید که حالا در ارگ هستند و باور دارند ارگ کانون فساد است. نجیب الله آزاد که تازه معاون سخنگوی غنی هم شده چند ماه قبل به طلوع نیوز گفته بود: رییس ‎جمهور با ایجاد حلقه‎ فاسد در اداره امور که اعضای این حلقه، بیشتر مربوط به یک خانواده هستند و از کسانی که بخواهند در نهادهای دولتی گماشته شوند، حق می‌ گیرند و بست‌ ‏ها را در بدل پول می ‎فروشند.

معاون سخنگوی رییس‏‌ جمهور افزود: این حلقه، نه تنها شایسته سالاری را در نظر نمی‌ ‏گیرد بلکه آنها بزنس می ‏‌کنند و کسانی را که در پست‌ ‏ها کاندید می‌ ‏شوند باید پولدار باشند، این حلقه از یک خانواده است و اینها از افراد حق می ‏گیرند.

رسول امید


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ارگ
فساد
نظرات بینندگان:

>>>   این سخن را به ارګ چی. دوم اینکه اګر حقیقت همه است. راست ګقته است در ارګ یک حلقه مافیا به دست سیما سمر ساخته شده است که کسی نمیتواند به اسانی سخن خود را به ریس جمهور برساند. حالا این مربوط به ارګ میشود و یا مربوط به دزدان سقوی و ماستر های رقص مرده.

>>>   ني برادر عزيز اَي مربوط مبشور به قوم تروريست پرور، قوم يهود و كو چي، قومي كه به جد از كشت و خون و جهل و جهالت چيز ديگري را بلد نيست. قومي كه در آن طرف مرز از نظر ... درنده به آنها ديده شده و به اين سوي مرز بخاطر قتل و قتال فرستاده ميشوند. اگر تو كه نه شهور معدني و نه شهور سياسي داري توهين به ديگر اقوام را بلدي من ما هم ميتوانيم جوابت را با عقائد روزگار بنويسييم. درود بر تمامي أفراد نجيب و با عزت همه اقوام.

>>>   دیدی چوب شد حرف حساب حساب است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است