چهره های تكراری باسخنان تكراری
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۲۶    ۱۳۹۶/۲/۲۷ کد خبر: 133194 منبع: پرینت

جناب ریيس صاحب اجرایی!
از زمان تصدی رياست اجرایی چندين بار به شهر هرات سفر داشتيد، متاسفانه دستاورد سفرهای تان محسوس نبود، زیرا در هر سفر با همان چهره های همیشگی و تکراری ملاقات داشتید.

خواهش ما اين است كه از حصار نگهبانان خود و چند شخص هميشه مهمان دار بيرون شويد و بطور مستقيم با مردم خود در ارتباط باشید. نشست با اشخاص بطور تكرار ثمره اش چند قطعه عكس يادگاري بيش نخواهد بود.

حدقل در بعضي از دانشگاه ها و ديگر مراکز اكادميک سر بزنید و با جوانان آشنا شويد، تا متوجه شوید كه تفاوت های زيادی است بين اشخاص هميشه حاضر و مهماندار مقامات

صفی الله حيدری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رییس اجرایی
هرات
نظرات بینندگان:

>>>   ع با اشخاص همیشه حاضر درصحنه می بیند

>>>   توصیه من به اراکین بلند رتبه که به هرات میآیند اینست. شما را به خدا قسم میدهیم از ین بیشتر به چشم مردم خاک نزنید و دروغ نگوئید و و عده های دروغین ندهید. امروز مردم هرات از بی عدالتی های مکرر که توسط دولت نامشروع و از خدا بی خبر که به خود ساخته ائید به سطوح آمده اند . تا حالا هیچ نوع همکاری به مردم نشده است. امروز همه هراتیان شاهد دزدی های بسیار ماهرانه شرکت برشنا میباشند پول برق چندین برابر بالای مردم تحمیل میشود که هیچ کس نیست که از ایشان پرساند کند. لعنت برهمه شما انسان های از خدا بیخبر.
هراتی

>>>   حتمن منظور تان ’ستوه’ است .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است