دختر ترامپ خریدار کالاهای مد و زینتی چینی!
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۴۸    ۱۳۹۶/۳/۱ کد خبر: 133439 منبع: پرینت

رسانه‌ها به او القاب مختلفی داده‌اند: «قدرت خموش پشت صحنه تاج و تخت»، «نیمه بهتر پدر» و حتی «بانوی اول واقعی آمریکا». او مشهورترین فرزند دونالد ترامپ، رییس‌جمهور منتخب آمریکا و تنها دختر او از ازدواج اول اش است.

رسانه‌ها به او القاب مختلفی داده‌اند: «قدرت خموش پشت صحنه تاج و تخت»، «نیمه بهتر پدر» و حتی «بانوی اول واقعی آمریکا». او مشهورترین فرزند دونالد ترامپ، رییس‌جمهور منتخب آمریکا و تنها دختر او از ازدواج اول اش است. در کارزار انتخاباتی پدر، ایوانکا بود که با سخنرانی ‌در مورد لزوم برابری دستمزد زنان، مرخصی زایمان و سیستم نگهداری کودکان سعی داشت حمایت زنان را بدست آورد و پا به پای پدر به سفرهای انتخاباتی می‌رفت.

با پیروزی ترامپ اما قدری شرایط تغییر کرد تا آنجا که ایوانکا ترامپ، دختر رئیس‌جمهوری آمریکا، به شعار پدرش "آمریکا نخست" اهمیتی نمی‌دهد شعاری که به مردم توصیه می‌کند از کالاهای داخلی استفاده کنند. ایوانکا کالاهای مد خود را در چین تهیه و به آمریکا وارد می‌کند.

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، همواره شعار اقتصادی خود را در جریان مبارزات انتخاباتی تکرار می‌کند: "آمریکا نخست". او شعار می‌دهد که سرمایه‌داران آمریکایی باید محصولات خود را در آمریکا تولید کنند تا از این راه اشتغال کارگران آمریکایی تامین شود.

در چنین شرایطی ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ خلاف نظر پدرش کالاهای مد خود را با پرداخت مبلغی ناچیز به کارگران چینی در چین تولید و سپس آنها را به آمریکا وارد می‌کند. ایوانکا ترامپ به این ترتیب با خواست اقتصادی پدرش به مخالفت پرداخته است.

خبرگزاری مالی "بلومبرگ" به نقل از دیده‌بان حقوق بشر کارگران چینی در نیویورک اعلام کرده که ایوانکا ترامپ مدهای لوکس خود چون کفش و تزیینات را در کارخانه‌های چین تهیه می‌کند؛ کارخانه هایی که در آنها کارگران دست کم 12/5 ساعت در روز و 6 روز در هفته کاری‌کنند و حقوق‌شان ساعتی کمتر از یک یورو است.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ایوانکا ترامپ
دختر ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است