اشرف غنی سیلی محکمی به صورت هیات مجلس زد
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۴    ۱۳۹۶/۳/۲۱ کد خبر: 134367 منبع: پرینت

اشرف غنی سیلی محکمی به صورت هیات مجلس نمایندگان زد.
هیات اعزامی مجلس نمایندگان تحت ریاست مجلس برای حل بحران کنونی میان جنبش عدالت خواهی و حاکمیت به دیدار اشرف غنی رفت.

این هیات پس از تعارفات و تعریفات سیاسی از رییس جمهور در خواست نمود که برای رسیدگی به درخواست دادخواهان باید وظایف معاون پی پی اس (گارد ریاست جمهوری) قوماندان گارنیزیون کابل و قوماندان شهر را به تعلیق در آورد و خیمه های تحصن کنندگان بعد از این اقدام حکومت جمع خواهد شد!

به گفته این نماینده مجلس لحن ریاست مجلس و نماینده سخنگو در این دیدار بی نهایت آرام و معطوف به نرمی بود. بگونه که رییس جمهور اصلا متوجه اهمیت اقدام مهم‌ صلح جویانه مجلس نمایندگان و هیات اعزامی نشد!

اقای اشرف غنی پس از صحبت های نمایندگان چند مساله را با جدیت با آنان مطرح کرد:
۱- بادیگاردهای شما (نمایندگان مجلس) سبب ناراحتی و ازار و اذیت مردم شده است و باید نشان انگشت شان گرفته و ثبت پولیس شوند.
۲- مردم و ترافیک از دست شما (نمایندگان) مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. نباید تکرار شود.
۳- سهم سالانه سه نفری که برای حج معرفی می کنید نیز منطور نمی گردد.
۴- من به هیچ وجه وظایف اشخاص پیشنهادی را تعلیق نمی کنم. دادستان باید در این مورد تحقیق نماید و تصمیم اتخاذ کند!

خلاصه اینکه جمع کنید و به خانه های تان بروید!
نماینده ای که این گزارش را به بنده نقل داد در پایان گفت: ریس جمهور به اندازه پشیزی برای مجلس نمایندگان؛ اقدام اصلاحی او و راه حل هایش- که همراه با نرمش فوق العاده مطرح شد - حرمت نگذاشت و اهمیت نداد و همه را دست خالی مرخص فرمود!

محمدعارف رحمانی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مجلس
رییس جمهور
نظرات بینندگان:

>>>   اگراشرف غنی درطول دوران حکومت یک
کاردرست انجام داده باشد همین مورد است.

>>>   خوب کار کرد .
دزد میرود شفاعت دزدان و انسان آزار دیکری را میکند.
از دست این وکیلان بی بندوبار مردم بی اندازه به تکلیف اند . نه به ترافیک توجه دارند و نه هم به قانونی که خود ساخته اند.
خدا خیر دهد ریس جمهور را . با چنین اشخاص باید با قاطعیت برخورد شود
سرک ملک پدری شان نیست که بروی مردم بیچاره ما بند میکنند وباعث ازیت و آزار مردم ما میشوند.
ٌصد آفرین اشرف غنی خدا خیرت دهد.
باید هرچه زود تر این خیمه های فتنه از سرک ها برداشته شود و راه عام باز شود.
بااحترام میرویس امید

>>>   وطندار نویسنده مصلحت و ساخت و ساز دور از قانون مردم را به گودال بد بختی کشاند رئیس جمهور کار خوب میکند که از مصلحت های غیر قانونی خودداری میکند با ید همه برخوردها مطابق قانون باشد. 16 سال سگبازی و بودنه بازی کافیست.

>>>   غ در قصه شما نما ینده گا ن خاین نیست
امریکا اینقدر بی حقل نیست که هر کس را در افغا نستا ن دست نشانده خود بسا زد

>>>   اگر غنی همین طور جواب نمایندگان مجلس را داده باشد که در بالا ذکر شد، من پیشنهاد می کنم که این ....خودش باید فردا استعفا دهد.

>>>   مسئله حرمت مطرح بحث نبوده بلکه در مقابل فرمایشات کمیشن کاران حقیقت های تلخ را که مایان طی 17 سال از دست همین ....طلبیله خانه دیده و چشیده ایم، برایشان ارائه ساخته. اگر اشرف غنی واقعاً قسمیکه فوقاً گفته شد به کمیشن کاران معامله کرده باشد، آفرین و صد آفرین.

>>>   آفرین به رییس چمهور- واقعاٌ اعضای پارلمان اکثر شان قلدری مینمایند حتی خط رنوی را مسدود میسازند

>>>   کسانیکه درین ماه مبارک رمضان راه رابروی مسلمین مسدود میسازند - باید چنین برخوردی با آنها شود

>>>   99 در صد اعضای شورای ملی سهم سالانه سه نفری خود را که برای حج معرفی میگردند، پنج سال پیشتر هر سهمیه را 1500 دالر میفروختند.

>>>   خیلی کار خوبی کرده صرف به همین خاطر شاید درانتخابات بعدی هزاران کس دوباره به اشرف غنی رای بدهد ، همه فساد زیر پای همین کمیشن کاران بیکار است
ر

>>>   ریس جمهورغنی یعنی « حفظ الله امین » مقصر همه بدبختی درکشور
ریس جمهور غنی هیچ درک فهم از بدامنی ، بیچاره گی ، بیکاری باداری و بی دفاعی مردم عام کشور مانند حفظ الله امین هیچ درک ندارد. سیاست و رفتار کردارغنی در مقابل مردم بی دفاع ما مانند افکار حفظ الله امین خون خوار خون ریز است به آگاهی جامعه مدنی و سران احزاب سیاسی در داخل و خارج از کشور به عرض می رسانم که بودن غنی در قدرت باعث بحران کلان در کشور است و در این سه سال حکومت نابکار غنی فقد آغوشته به فساد ، رشوت ، را ه گیری نا امنی بوده است ، بیکاری ناداری بی نانی بی سرپنایی در بدری مردم شریف ما در سر تاسر کشور افزاش یافت است. مظاهره چیان بیدا مبارزو دلسوز بم مرم وطن در داخل کشور و در خارج کشور همه خواهان برکناری غنی خون ریز و دیگر رهبران بی کفایت دولت نا و حدت ملی هستند و محاکمه ای علنی آنها گردیددند.
داکتر یارمحمد« حیدر زاده »
داکتر علوم در بخش محیط زیست

>>>   از کدام مجلس صحبت میکنم همه دوزد و مافیا هستند با اسناد و مدارک مجلسی ها برون مشکلات درون مجلس را حل کن کنند بعد به مشکلات بیرونی بپردازند هشتاد فیصد غیرحاضر همه همیشه باهم چنگ و دوا دارن یکی میگیه تو دوزد هستی یکی میگه تو جاسوس هستی .......و غیره سر تا پا مشل هستن.
رحمانی هرات.

>>>   همه پرسی!!!
فرض کنیم با برداشتن خیمه ها مشکل راه بندی حل شد اما کشتن مردم بی دفاع و بی گناه بد امنی فساد خیانت ملی وغیره و غیره را با برداشتن چی حل کنیم؟
رستمی

>>>   خاک د سر بیسوادش....حالی خوبه که د امریکا بوده ولی آدم نشده،هنوز نفهمیده که حکومت استبدادی خیلی وقت است که دیگه د دنیا وجود نداره و هر کشوری با مجلس در کنار رئیس جمهور اداره میشه...

>>>   فدا محمد تورانیان
از خیابان ها ، جاده ها و کوچه هایی که توسط حکومت و زورمندان مسدود شده و سالهاست موانع ایجاد شده ، عکس بگیرید و منتشر کنید....

>>>   Salam
غنى با تقلب به ارگ راه يافته است و او را رييس جمهور خواندن درست و منطقى نيست ، بعضى دوستان خيلى با مزه او را رييس جمهور مى خوانند.
اگر زحمت نمى شود اين متقلب و گماشته يى خارجى ها را رييس جمهور غير مشروع بخوانيد كه كار مبارزه عليه يى او را آسان تر سازد.

>>>   Motaref
ما به راه خود باور داريم!
ايمان داشته باشيم كه راه عدالت در اين مُلك فقط از خيابان مي گذرد؛ و باور داشته باشيم كه فقط با اعتراض و تحصن است كه مي توان سياستمداران مستبد، متكبر، غيرانتخابي، فاسد و بي كفايت را به پيشگاه مردم مجبور به پاسخگويي كرد. ما تا تحقق كامل عدالت و بركناري و معرفي تمامي مسوولين بي كفايت و همسو با تروريسم، در خيابان مي مانيم.

>>>   Zahir Ariaie
اين تعليق شدن ها همان فريب حكم إعدام تروريستان است كه فراموش شد!
ارگ= جعل و فريب

>>>   کار بسیار خوب کرد زنده باشید اشرف غنی این نماینده ها غیر از پول واسطه هیچ کاری برای مردم نکرده است اصلاً موجودیت این ها خلاف قانون است نمایند که به صد دالر حق مردم را تلف میکند باز هم میگوید ما نماینده مردم هستیم

>>>   خوب کرد هیات را
همین وکیلان رشوت خوار عیاش قانون شکن بخشی از مشکلات بیشمار مردم افغانستان هستند.

>>>   خوب کردند با این وکلای دزد خاین قاچاقچی ومافیایی که در تمام امورات کشور مداخله گری می کنند فقط چند نفر جیره خور بی ناموس مورد نظر شان دیگر همه گی ملت باید بمیرند.
آریائی تبار

>>>   ریس جمهوربه زور مردم نه بلکه به زور امریکا میپرد. زیرا واضح است که ریس جمهور را امریکا تعین کرده است .نه مردم. مردم و نماینده هایش باید مشکل خود را به سفارت امریکا بگویید نه به رییس جمهور چون بادارش امریکا است. او نوکر مردم نیست که به مردم خدمت کند.
کابلی افسرده

>>>   آقای رحمانی شما خود تان هم می دانید که این مجلس و این نمایندگان پشیزی ارزش ندارد. هدف توجبه عملکرد اشرف خانم نیست بلکه واقع مطلب این که حکومت و مجلس هردو عاطل و باطل اند. سوال این است که این لقمه های حرام چگونه چرا در گلوی حرام خواران گیر نمی کند؟ شما نیز بیش ار این خود را رسوای دو دنیا نسازید لطفا

>>>   بهترین جواب به طور اصولی و قانونی اش همین نماینده ګان بی کفایت از همراهان دزد و چپاولګر خود که به اصطلاح. بنام جنبش رستا خیز می نامد ولی همه اش ولګر لچک و لوپنهای کوچه مانند سګهای دیدو در سرکها سرازیر شده و میخواهد باز کابل را چور نماید این نماینده ګان باید از ریس جمهور در مقابل دزدان دفاع. میکرد نه اینکه برای همقطاران دزد خود مشروعیت. میداد. به امید کامیابی های هرچه بشتر ریس جمهور. افغانستان.

>>>   اگر واقعاء همين طور كه در بالا ذكر شده خو گپ بسيا اعلى وبجا گفته أين طور شده نميتواند كه هر كس ونا كس از وظيفه بِنَا بر نا كار امدى سبكدوش گردد وچند خيمه را بنام تحصين برپا كند اينطور حق حقه گفته و چند اوباش و لومپن را روزانه مزد بگير بياورد أين طور در هيچ قانون دنيا نيست وحكومت نبايد به چناق هاى أين اوباش ها جواب نداده بلكه تك تك انهارا به مراجع عدلى وقضائي معرفى نموده تا باعث پند انها وعبرت ديگران گردد.

>>>   همه بد بختی از خود کامگی چند ارگ نشین فاشیست است که تمام امور مملکت را قبضه کرده و یگان وزیر معین اگر هم از دیگر اقوام تعین کرده به سر سوزن صلاحیت داده نشده مثل .... وزیر خارجه که نیم از سفرای کشور ها بدون هیچ گونه آگاهی وزیر خارجه تعین میگردد باز هم برای وزیر مظلوم هشدار داده میشود که در تعینات در ان وزارت قوم گرائی شده...
معاش یک خانم یهودی که تمام راز این ملت مسلمان را به دشمنان خدا و رسولش میبرد که زن این رئیس جمهور میباشد 21 ملیون افغانی معادل معاش 10000 معلم .
144 جریب زمین بیت المال به قیمت کاه ماش به هم شریکان دزدی اش بخشیده میشود.
غازی- فیضی- کابل

>>>   خــــــــــدا کند کـه حقیقت باشد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است