با آمدن حکمتیار بازار ترورهای هدفمند گرم شده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۹    ۱۳۹۶/۳/۲۷ کد خبر: 134635 منبع: پرینت

حکمتیار بچه های انتحاری خویش را از کمپ شمشتو به افغانستان انتقال داده است.

حنیف اتمر در نقش حفیظ الله امین ثانی یک شبکه بزرگ تروریستی را با امکانات گسترده دولتی و حمایت آمریکا و انگلیس در کشور رهبری می کند. حکمتیار بحیث امیر تروریستان مجرب ترین و سابقه دار ترین جلاد قرن است که یک گروه بزرگ انتحاری ها را از کمپ شمشتو به افغانستان انتقال داده است.

با آوردن حکمتیار به افغانستان بازار ترورهای هدفمند بسیار گرم شده است. اتمر و گلبدین مشترکا از انتحاری های یک دیگر استفاده می کنند. حنیف اتمر با امکانات گسترده و دست باز در دولت یک شبکه بزرگ انتحاری های خطرناک را در قفس های آهنین نگهداری می کند که تحت تاثیر دارو های تلقینی و نفرت انگیزی شب و روز تحت مراقبت قرار دارند. آنها در روز انتحار برای انجام ترور های هدفمند توسط امنیت دولتی به محل هدف انتقال داده می شوند.

تا چند هفته پیش اتمر و حکمتیار بچه های انتحاری شان را به جان اعتراض کننده های خیابانی و در مراسم نماز جنازه سالم ایزدیار و هرات فرستادند ولی باز به جان هموطنان هزاره فرستادند.

خوشبختانه انتحاری ها مطابق با برنامه اتمر و گلبدین موفق نشدند که حمام خون در مسجد جاری بسازند ولی جان حاجی رمضان و یک پولیس جان فدا و یک تعداد بیگناهان دیگر را گرفتند.

برای دولت وحدت ملی اتمر، غنی و گلبدین بسیار آسان است که تقصیر جنایت ها را به دوش شبکه حقانی و یا داعش بیاندازند.

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
حمله انتحاری
حکمتیار
نظرات بینندگان:

>>>   لاله خود را نگهدار، ديگران هر چه ميكنند، ولي ما ملت چرا چوپ باشيم، حق از همه خائنان بايد گرفت، اگر ع و غ باشيد، يا حكمتيار و مسعود، يا لنگان پتان اتمر و ستانكزي.

>>>   Wais Kaberi
این تسلیمی بازهم شرم ندارد اینبار اگر کدام تحولات خدای ناخواسته آمد ریشه و بنیاد تو مزدور را با کرزی و غنی و دیگر هم فکران ات را از افغانستان بر خواهیم چید

>>>   Shirmohammad Shafiq
راکتیار صاحب هم شعار می دادند که تا یک خارجی در افغانستان باشد با حکومت هرگز صلح نخواهد کرد و به کابل نخواهد آمد اما نتیجه آن شد که در موجودیت امریکایی ها وارد کابل شود و به پذیرای خوب ترشان چهار هزار عسکر دیگر امریکایی وارد کشور شود.

>>>   Salehzadh
ميگن روزی يک لوده موتر خوده ميشست از نمبر پليت موتر شروع كرد.
کسی پرسانش کرد: چرا از نمبر پليت شروع كدي؟
لوده گفت: دفه پیش وقتي موتره شستم به نمبر پليت كه رسيدم فاميدم كه از خودم نبود.
نکته: طرفداران گلبدین تا حال به نمبر پلیت نرسیدند.

>>>   مردکی در مسجد بول کرد و آوازه پلیدی اش در همه شهر درافتاد. گفتند چرا چنین کردی؟ گفت هر چه گشتم هنری در خود نیافتم تا بدان نامی کسب کنم، پس در مسجد پلیدی کردم و یکبارگی در شهر پر آوازه گشتم.
حکمتیار هم امروز چنین می کند. تاختن او به پارسی فقط برای آن است تا واکنشی برانگیزد و حضوری نشان دهد. حکمتیار همیشه یک بازنده بوده، چه در میدان سیاست و نظامی گری چه در میان ملت و چه در برابر وجدانی که اگر داشته باشد! این عقده حقارت او را به هر گفتار و کرداری وا خواهد داشت. از سوی دیگر قبیله گرایان ارگ نیز از این موجود استفاده می کنند تا اندیشه جمعی ملت را از دادخواهی و به دادگاه کشاندن تروریستان حکومتی به سمت حکمتیار منحرف کنند.
پس من می اندیشم بهترین واکنش دربرابر این موجود خاموشی است و اینکه ارزشی برایش قایل نشویم. ما برنامه های بزرگتری پیش رو داریم که باید به صورت جمعی به آنها تمرکز کنیم.
#حکمتیار
#Hekmatyar
#رستاخیز_تغییر
#جنبش_روشنایی
#کابل

>>>   Shiralambahador Bahder
یک مشوره مفت به گلبدین در مورد نامتعارف بودن وبی مسمی بودن اسمش !
اسم گلبدین نام بی مسمی ونامتعارف است از کلیه پژوهش گران وکار شناسان ادبیات پارسی خواهشمندیم که اسم (گلبدین ) را مورد کاوش .کنکاش وکالبد شناسی گرامی قرارداده نتایج آنرا در دسترس مطبوعات وشبکه های اجتماعی قراردهند .
گلبدین یک اسم بی مسمی نا متعارف است توجه کنید (گل بدین ) هیچ مفهوم ومعنی گرامی ندارد .
دوستی دارم که افسر پولیس در فرماندهی ولایت فراه است وقتی من سرباز ونامبرده افسر پولیس بود در کنفرانس ها وسیمنار های آموزشی می رفتیم بنام های مقابل میشدیم که بالاخره بعد از تحقیقات هردوی مان به این نتیجه رسدیم که یک عده در مناقطی که سطح فرهنگ قبیلوی وعشریه ای بوده اسم ها مولود همان فرهنگ عقب افتاده قبیلوی (باده نشینی )(کوهی ) را بالای اطفال نوزاد شان گذاشته اند مانند چنار گل . شرین گل . پتو گل . نانی . عرق گل . جبار گل . سموچ گل .کشال گل وغیره .
گلبدین نخست باید اسم بی مسمی اش را از مجرا های قانونی تغییر دهد بعدش در برابر واژه های پارسی دست درازی نماید .

>>>   حکمتیار پدر تروریسم و قاعد افراطیون است. حکمیار اگر روزی ترور نکند او را خواب نمیبرد.ترور مکتب دین و مشرب حکمیتار است. از حکمتیار صاحب دلخور نباشید

>>>   اگر نویسنده های چنین که برای فصل کردن مینویسن نه برای وصل کردن - بایدبرای شان چنان انتحاری ها را آورد - زیرا اینان باچنین نوشته ها باید کشته وبهجهنم فرستاده شوند.اتهاری وحدت پسند

>>>   دوستان عزیز سلام
مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها غمگین بودند
قورباغه ها به لک لک ها شکایت کردند
لک لک ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند
لک لک ها گرسنه ماندند و شروع کردند به خوردن قورباغه ها
قورباغه ها دچار اختلاف دیدگاه شدند
عده ای از آنها با لک لک ها کنار آمدند و عده ای دیگر خواهان باز گشت مارها شدند
مارها باز گشتند و همپای لک لک ها شروع به خوردن قورباغه ها کردند
حالا دیگر قورباغه ها متقاعد شده اند که برای خورده شدن به دنیا می آیند
تنها یک مشکل برای آنها حل نشده باقی مانده است
اینکه نمی دانند توسط دوستانشان خورده می شوند یا دشمنانشان

مهاجر استاد نجیب کابلی

>>>   بسیار روشنفکرانه ودقیق نوشته شده این متن....اما کاش همه ی مردم بفهمند.....

>>>   لطیف پدرام :
دومین درس کوتاه به حکمتیار
وقتی من شنیدم و خواندم که آقای حکمتیار گفته است که چه کسی نماینده ی تاجیکان است و کدام تاجیک ها او را نماینده مقرر کرده اند سریعا در ذهنم گذشت که آقای حکمتیار هنوز در قرون وسطی و خیالات ارباب-رعیتی زندگی می کند.وقتی گفته است چه کسی نماینده ی تاجیکان است،و با دقت در این پرسش ایشان به این نتیجه رسیدم که واقعا معنای شهروند،انسان مدرن و انسان حقوق مدار را قطعا نمی فهمد.خیال کرده است برای هر خواستی،چه مدنی چه سیاسی، چه خواست شهروندی،باید جمع و جماعتی یا مثلن تاجیکان حتما نماینده تعیین کنند.این دیگر یک حرف خیلی ساده است و کسی که با مبادی حقوق و علوم سیاسی آشنا باشد میداند هرکسی در مقام شهروند میتواند خواست عدالت خواهانه ی را مطرح کند.این مردم اند که تصمیم میگیرند حمایت می کنند یانه، حق فردی و آزادی کسی را نمیتوان سلب کرد.بنا بر این هیچ مهم نیست که جمع و جماعتی کسی را نماینده تعیین کند یا نکند. هر کسی در مقام شهروند و به صورت حتا یک فرد حق دارد در برابر بی عدالتی قیام کند و پیام اش را به مردم برساند.

>>>   گل بدین خان
جمعیت منظم تراز حزب تو است چند بار. از خود. خواهی ات پارچه شده
حزب اسلامی خالص
حزب داعیه اتحاد. قاضی وقاد
گروب عبید الله ثیرت
گروب نهضت ملی به سرکرده گی محمدالله ناقد
حزب ارغندی وال
وحزب اسلامی برهبری قطب الدین هلال
وحزب باقی مانده در بین طالب
اخری اش ان حزبی که فعلا در. ذکاب خودت زیر. پرچم امریکا لمیده ایی
حال قضاوت کن که جمعیت منظم است یا تویک جمعیت یک رهبر فقط استاد ربانی شهید
مزخرفات را بس کن شهر. از. لنده غر. های تو پر است نه جمعیت
من جمعیتی هم نیستم ولی. وقتی تو. کنار قومت ایستاده. یی من هم جمعیتی خواهم بوذ وهر. تاجیکی که هنوز هم فریب ترامی خورد کر کور لال وفروخته شده است

>>>   گلبدین حکمتیار کیست؟ چرا و چگونه به سیاست افغانستان برگشته است؟ آیا سلسله حملات انتحاری اخیر کابل به بازگشت وی ارتباط دارد؟
برگردانی از من و سمندر لکاریان
با سپاس از همکاران ما در #۸صبح

>>>   افسوس بر حال چنین نویسنده گان مزدور وبیگانه که در میان مردم افغانستان تخم نفاق را می پاشند در حقیقت این چنین انحار و انفجار کار شما ها است که در میان اقوام و مذاهب ساکن این سرزمین تخم نفاق می کارید و انشاء الله که به هدف شوم تان هرگز نخواهید رسید.

>>>   جناب امیر زاده صاحب با این طرز تفکر که شما ارا یه مینما ییدفکر نمیکنم که این مملکت یا این ملت جور شود بگذاریم ازین حرف تحریک امیز خود راه حل جستجو با ید کرد با حذف این فرد وان فرد کار گشایی نخواهد شد ودرد این ملت دوا هم نخواهد شد یقینا اگر همین روز یکی پست های بزرگ دولتی بشاهم داده شود شماهم کا ری نخواهید توانست بگذاریم از اتهام بستن بجان دیگر.

>>>   گلبدین برای اجرای نقشه های شوم خود تحت عنوان صلح پوشالی وارد کشور شده است. او ذاتا و بالفطره خونریز و جنایت کار است خمان گلبدین چندین سال پیش است هرگز اصلاح نشده و نخواهد شد کس یکه صدها هزار بیگناه را کشته و خانها شان را خراب کرده چگونه ممکن است به خیر مردم بیاندیشد. اگر گلبدین اصلاح شدنی باشد قطعا شیطان هم در درگاه خدا بخشیده خواهد ش! کسی عمرش در فساد و خیانت گذشته است نمی تواند دست از جنایت بردارد. مانند یک معتاد مواد مخدر نمی تواند اعتیادش را ترک کند. او معتاد به آدم کشی و خیانت و مزدوری برای بیگانگان است. با آمدن حکمتیار قسمت مفقد پازل گروه خیانتکاران تکمیل شده است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است