دلایلی دیگر در حمایت آمریکا از تروریسم
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۶    ۱۳۹۶/۳/۲۸ کد خبر: 134669 منبع: پرینت

انتقال سامانه‌های موشکی آمریکا از اردن به سرزمین‌های سوریه، هدف قرار دادن ارتش عربی سوریه و غیرنظامیان و استفاده از بمب‌های فسفری توسط ائتلاف مبارزه با تروریسم به سردمداری آمریکا نشان می‌دهد که آمریکا با همه ابزارهای خود از تروریسم حمایت می‌کند.

به گزارش روزنامه الثوره سوریه، آنچه در رسانه ها درباره انتقال سامانه موشکی پشرفته از پایگاه آمریکا در اردن به منطقه مرزی التنف در سوریه مطرح می شود دلیل دیگری است که نشان می دهد آمریکا از تروریسم حمایت می کند. این کشور همه ابزارها را برای حمایت از گروه های تروریستی به کار گرفته است. هدف از استفاده از این موشک های پیشرفته هدف قرار دادن ارتش سوریه و همپیمانان آن است که سرگرم مبارزه با تروریست ها و در راس آنها داعش هستند.

حضور نیروهای آمریکا در سرزمین های سوریه مخالف با همه منشورها و قطعنامه های سازمان ملل است و این دخالت ها حاکمیت ملی سوریه را نادیده می گیرد. جنایت های نیروهای آمرکا علیه نیروهای ارتش سوریه نشان می دهد اگر چه آمریکا ادعا مبارزه با تروریسم را سر می دهد اما در واقع این کشور نیروهایی را هدف قرار می دهد که با تروریسم در حال نبرد هستند. این مسایل نشان می دهد واشنگتن همه فناوری های نظامی و سلاح های مدرن را برای برای حمایت از داعش و گسترش تروریسم به کار می گیرد تا نظام های عراق و سوریه را تضعیف سازد.

کسی که اقدام های جنایت کارانه نیروهای آمریکا یا به عبارتی دیگر نیروهای ایتلاف مبارزه با داعش به سردمداری آمریکا را دنبال کرده باشد دیده می شود که این نیروها بارها نیروهای ارتش عربی سوریه را هدف قرار داده اند. همچنین این نیروها بارها پل ها و مدارس را بمباران کرده و از بمب های فسفری علیه غیر نظامیان استفاده کرده اند. این اقدام های جنایت کارانه بخشی از راهبرد آمریکا برای ویران سازی سوریه و به درازا کشاندن بحران های این کشور پس از شکست در رسیدن به هدف خود با استفاده از تروریسم است.

به هر حال هر چند که آمریکا از سامانه های موشکی مدرن و فناوری های نظامی برای حمایت از تروریسم اقدام می کند. اما ارتش سوریه و حامیان آن از ادامه نبرد علیه تروریسم برای پاکسازی آخرین وجب از سرزمین های سوریه دست نخواهند کشید. این موضوع خود را در پیشروی ها و دستاوردهای ارتش قهرمان سوریه و هماهنگی آن با نیروهای عراق برای حمایت از مرزها و به شکست کشاندن طرح های آمریکا خود را نشان داده است.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
تروریزم
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است