حمیدزی، درب شرکت موترسیکلت کابل را بست
 
تاریخ انتشار:   ۱۳:۱۵    ۱۳۹۶/۳/۲۸ کد خبر: 134708 منبع: پرینت

نگهبانان نعیم لالی حمید زی، عضو مجلس نمایندگان دروازه یکی از شرکت های موترسیکلت سازی در کابل را برای سه ساعت بستند.

غلام فاروق غنی زاده، مسوول شرکت پامیر سکلیت می گوید که 5 نفر مسلح و 5 نفر بدون سلاح به ما حمله کردند، به پولیس زنگ زدیم اما آنها به پولیس هم جوابگو نبودند و پولیس را رخصت کردند و پولیس هم رفت.

مسوولان این شرکت که زمین شرکتشان به نحوی جنجالی است می گویند که نگهبانان نعیم لالی حمیدزی کارکنان شرکت را از کارشان بیرون کشیده و دستکم سه ساعت دروازه شرکت شان را بستند.

علت جنجالی بودن زمین شرکت، فروش زمین بدون در نظر گرفتن امتیازها گفته شده است اما وکیلی که مالکیت زمین به وی بر می گردد می گوید که بیش از یک سال است که زمین این شرکت به یک بازرگان قندهاری فروخته شده است و به این شرکت گفته شده است که اینجا را ترک کنند اما آنها بهانه جویی می کنند.

مسوولان شرکت از موتری که افراد مسلح با آن به محل آمده بودند، عکس گرفته اند و روشن شد که موتر نعیم لالی حمید زی، نماینده مردم قندهار در پارلمان است. حمید زی اما این اظهارات را رد می کند و می گوید که بعد از شنیدن این ماجرا موتری از نگهبانانش را برای بررسی به محل فرستتاده است.

بازرگان قندهاری که زمین شرکت به وی فروخته شده است، رابطه نزدیکی با نعیم لالی حمید زی دارد و مسولان این شرکت همین امر را دلیل مداخله این نماینده مجلس می داند.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نماینده قندهار
موترسیکلت کابل
نظرات بینندگان:

>>>   حـمـــیــد لالـی پاک کاری چـــرک های گردنش را به قرارداد میسپارد کیسه مال های شهر که بتوانند چرک های سی ساله را پاک کنند استخدام میگردند علاقمندان مطلع باشند

>>>   اين لالي شكل و قهواره اش ....ميماند، خداوند بدست طالب و يا داعش اعدامش نمايد.

>>>   عجب اندر عجب
چادر های معترضین در جاده های شهرکابل برای حکومت دیگر قابل قبول نیست . اما دیوار های سمنتی و کانتینری حکومت برای شهروندان قابل قبول شده است !!!
حمیدالله بخشی

>>>   Rahimi
باوجوداینکه که درردیف آخرینهای جهان قرار
داریم بازهم به افغان بودن افتخارمی کنیم.
این چه افتخاری خواهدبود؟

>>>   تو كارِ زمين را نكو ساختي
كه بر آسمان نيز پرداختي !
آقاي حميد زي ! خودت بحيث به اصطلاح نماينده مردم ، كدام وظيفهء مربوط به خود را انجام دادي كه حالا براي "بررسي" مشكلات آن شركت ، موتر و باديگارد هايت را به آنجا ميفرستي ؟ مگر بررسي مسايل حقوقي مردم ، وظيفهء تو و يا از محافظان تو است ؟ تو منحيث وكيل مردم ، ميتوانستي اين موضوع را از طريق مجاري قانوني ، با در جريان قرار دادن حوزهء مربوطه و ادارات حقوقي ، پيگيري بكني .
تا جاييكه ديده ام تو براي هر تخطي خود از قانون ، يك دروغ بي معني ميبافي و فكر ميكني ديگران احمق اند و باور ميكنند !

>>>   مجلس ولسی هم محل تجار وسیاستبازان وباندهای مافیایی شده .
چراقوای عدلی وقضایی نظارتی نمیکنند
چرامجلس اینقدر بیتحرک وخاموش شده ومصروف فعالیت شدیدزدوبندها هست نه وظیفه قانونی وشرعی خود
حسبنی بلخی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است