ییایید متحدانه با تفکر ملی عمل کنیم
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۴    ۱۳۹۶/۳/۲۹ کد خبر: 134758 منبع: پرینت

در طی دو و نیم سال گذشته اوضاع امنیتی و ثبات سیاسی بر اساس مدیریت ناکارا و فاسد ع و غ به کلی به نفع هدشت افگنان رقم خورده است. حالا همه شهروندان با شعور افغانستان و جامعه جهانی نیک می داند که مکتب خیالی، شفاخانه های خیالی، ادارات خیالی، سربازان خیالی و ... خیلی همانا سیاست سلف محمد اشرف غنی احمدزی یعنی حامد کرزی است که هنوز رژیم ع و غ مانند رژیم قبلی آن سیاست و برنامه ی رهبری شده توسط ارگ را از طریق ارسال پول و دادن سلاح و رها کردن شهرستان ها به دهشت افگنان طالب و داعش به پیش می برد تا حاکمیت قبیله بر ملت و کشور را استمرار بخشند.

ما می دانستیم و می دانیم که هم رژیم حامد کرزی و هم رژیم ع و غ از سیاست دهشت افگن پرور به نفع حفظ قدرت غضب شده توسط طالبان نکتایی دار استفاده ی ابزاری کرده و استفاده می کند.

آوردن گلبدین حکمتیار و دهشت افگنان آن به کابل جهت تقویت پایه های پوسیده ی رژیم جنایتکار موجود با حمایت بریتانیا و هند هم بخشی از این توطئه و بازی بزرگ است.
خواسته های برحقی داعیه ملی رستاخیز تغییر پاسخی ملت شمول به بحران های تحمیلی جاری بالای افغانستان است. ما باید متحدانه بر محور و بر اساس منافع ملی افغانستان می باید که نظام و حیات سیاسی کشور را از شرّ و لوث رژیم دهشت افگن پرور فعلی نجات دهیم، ورنه افغانسان به سوی جنگ های مخرب تر و تجزیه گام خواهد نهاد.

پس بیایید با ما ملی و ملت شمول فکر کنید تا کشور و ملت خویش را از شرّ این همه توطئه ها و فتنه ها نجات دهیم و افغانستان را با تعدیل قانون اساسی کشور، اصلاح نظام، تاسیس یک دولت منتخب و مشروع، به رسمیت شناخت مرز بین افغانستان و پاکستان و شناساایی و محاکمه کردن همه مجرمین جنگی و عاملین جنایت علیه بشریت در کشور آبایی خویش به ساحل نجات سوق دهیم.

سید حسیب مصلح


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
تفکر ملی
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   فدا محمد تورانیان
به غنی بگویید : دروغ نگو ، افغان ها هیچ تمدنی ندارند و نداشتند و اگر ابن سینا ، البیرونی ، فارابی و هر دانشمندی دیگر از جغرافیای افغانستان که جهان از آنها یاد میکند و از دستاوردهای علمی شان استفاده میکنند ، تاجیک و فارسی زبان بودند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است