احضار دختر ترامپ به دادگاه
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۸    ۱۳۹۶/۴/۶ کد خبر: 135055 منبع: پرینت

کاترین فورست قاضی آمریکایی، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رییس جمهوری آ‌مریکا را برای ادای شهادت در مورد مجادله با یک شرکت ایتالیایی تولید کننده کفش به دادگاه فراخواند.
شرکت ایتالیایی 'آکوازورا' سال گذشته از ایوانکا ترامپ به دلیل کپی برداری از یکی از مدل های کفش متعلق به این شرکت شکایت کرد.

به گزارش شبکه خبری سی بی اس نیوز، مدلی کفشی که شرکت ایتالیایی سازنده آن است، 785 دالر قیمت خورده، در حالی که مدل کفش شرکت 'آی تی کالکشن ال ال سی' متعلق به ایوانکا ترامپ که کفش 'هتی' نام گرفته است، به قیمت 130 دالر به فروش می رسد.

در همین حال، قاضی آمریکایی گفت که ایوانکا ترامپ باید به پرسش های دادگاه در جریان جلسه ادای شهادتی که بیش از دو ساعت به طول نمی کشد، پاسخ دهد.
وی همچنین گفت که جلسه ادای شهادت باید تا اواخر ماه اکتبر طبق توافق دو طرفه برگزار شود.

در اظهاریه ای که هفته گذشته از طرف دادگاه تنظیم شد، ایوانکا ترامپ خود را رئیس سابق شرکت 'آی تی کالکشن ال ال سی' نامید و گفت در زمان حاضر، دستیار رییس جمهوری آمریکا است و در کاخ سفید دفتر کاری دارد.
وی گفت: من هیچ دخالتی در طرح اولیه، طراحی، تولید یا فروش کفش هتی ندارم.

دختر ترامپ یادآور شد که مسوولیت این کار برعهده 'مارک فیشر' دارنده پروانه شرکت وی است که از او نیز شکایت شده است.
این در حالی است که وکلای شرکت ایتالیایی در درخواست از دختر ترامپ برای ادای شهادت در دادگاه به سخنان وی استناد کردند که گفته بود: کفشی نیست که من شخصا در طراحی آن دست نداشته باشم.

براساس دادخواست شرکت ایتالیایی، شرکت متعلق به دختر ترامپ که از سال 2010 آغاز به کار کرده، پس از شکایت شرکت آکوازورا مبنی بر کپی برداری یک نمونه دیگر از کفش هایش از سوی شرکت ترامپ، از فروش آن مدل کفش جلوگیری کرده است.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دختر ترامپ
ایوانکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است