نوش داروی تقلبی که بعد از مرگ به سهراب رسید
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۳۵    ۱۳۹۶/۵/۲۰ کد خبر: 136983 منبع: پرینت

اولأ، طالبان منطقه را تصرف کردند و مردم را کشتند و قتل و غارت کردند. شاید هم حالا رفته باشند و کسی نباشد.
ثانیأ، اگر طالبان در منطقه هم باشند، بعد از شروع جنگ از منطقه فرار می کنند و می روند.

شما یک چند نفر پیره دار در منطقه موظف می کنید که امنیت منطقه را حفظ کند و باقی نیرو ها را از منطقه اخراج می کنید و به مردم می گویید که منطقه امنیت شد و دوباره به خانه هایتان برگرید.

چند وقت بعد باز طالبان با قوای خود آمده و پیره داران میرزا اولنگ را خلع سلاح می کنند و مردم را قتل عام و غارت می کنند و این سلسله دوام خواهد داشت.

تا بحال چند مرتبه طالبان به شهر قندوز حمله کردند و مردم را قتل و عام و غارت کردند و دکان ها را چور کردند؟

فقط منتظر می نشینند که همینکه تجارت و کسب و کار در یک منطقه رونق گرفت، عاجل حمله می کنند و چور و چپاول می کنند و می روند.

بنأ تمام ولایات و ولسوالی ها و قریه جات، باید خودشان رهبری خودشان را تعین کنند و خودشان غم دفاع خودشان را بخورند. زیرا این دولت هیچ به درد آنها نمی خورد و همه آنها با طالبان همدست هستند و در چور و چپاول دست دارند و کله خور هستند.

هموطن


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نوش دارو
حکومت
نظرات بینندگان:

>>>   هموطن از این معلوم میشود که روبروی اینه نشستی و به قیافه خود دیده این. داستان را نوشته کردی و همان سالهای وند وندبازی های تان یاد تان امده که به چی تخنیکها وند میزدید

>>>   زمین ساز سقوط یک منطقه در هرجا خود همین دولت بی کفایت ضد مردم طرفدار طالبان است قبل از سقوط منطقه هرقدریکه صدای کمک نیرو سلاح ومهمات بلند گردد گوش خود را بکری میزنند وهمین طالبان جنایات بشری را انجام دادند و مال ودارایی را چور وچپاول کردند پس از چند روز ارایش نظامی صورتمیگیرد وباز لاف و پتاق از گرفتن دوباره همانجا گوش مردم راکر میکنند تمام این پلانه از داخل ارگ و بکمک رسانی به طالبان صورت میگیرد یک خاین جاسوس ای اس ای شناخته شده بنام گلبیدین را بنام مصالحه با افراد مسلح ان وارد شهر کابل کردندواز روزیکه ان خاین در شهر کابل جا گرفته چندین حملات هدفمند قوی پلان شده از طرف طالبان اله دست پاکستان صورت گرفته وتا هنوز سلاح های شان را چه در شهر کابل وچه در ولایات تسلیم دولت نکرده اند یک قوماندان همین حزب گلبیدین در پلخمری و قوماندان دیگر ان بنام قانت در تخار بر بالای ملای امام ونماز گذاران در داخل مسجد با سلاح کلاشیکوف و ار پی جی حمل کرده چندین تن را کشته ومجروح کرده است اگر ارگ برضد مردم و طرفدار خشونت و نارامی نیست پس چطر مصالح میکند که سلاح خود را تسلیم نمیکنند وامتیاز بیشمار از دولت میگیرند .

>>>   به نظر دهنده اول!
فکر میکنم که ده کدام جای آرام نشسته یی و غم مردمی را که در افغانستان قتل عام میشوند، نداری، ورنه ازین دولت بی کفایت دفاع نمیکردی.
تا چه وقت مردم قتل عام شوند؟آیا آنها حق دفاع از جان و مال و ناموس خویش را ندارند؟

>>>   مسوول تمام فجایع مرزااولنگ این دولت فاسد و طالب پرور میباشد، ارگ وفاشیستان قبیله پرست می خواهند کشور را پشتونیزمی بسازند، بنآ این داستان متاسفانه ادامه دارد، مردم ما هوشیار باشند و هسته های مقاومت را تشکیل دهند .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است