ترامپ دردسری برای آمریکایی ها است
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۲۸    ۱۳۹۶/۶/۱۸ کد خبر: 138372 منبع: پرینت

رییس جمهوری سابق مکزیک در یک نوار طنز ویدیویی گفت: من هم مثل بقیه مردم جهان دردسر آمریکایی ها را احساس می کنم و به همین دلیل تصمیم دارم برای نجات آنها در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا، نامزد شوم.

«ویسنته فاکس» که همواره از منتقدین نیرومند ترامپ و سیاست های اوست، با انتشار ویدیویی تمسخر آمیز خطاب به مردم آمریکا گفته است که او تا بحال بارها ترامپ را مورد تمسخر قرار داده است و هر بار که این کار را کرده، آمریکایی ها از او پرسیده اند که چرا او رییس جمهوری آمریکا نمی شود؟

وی در ادامه این ویدیو خطاب به مردم آمریکا، گفت: من درد شما را حس می کنم، همه مردم جهان این درد را حس می کنند و به همین خاطر است که من امروز با افتخار نامزدی خودم را برای ریاست جمهوری آمریکا اعلام می کنم.

رییس جمهور سابق مکزیک از ابتدای کمپین های ترامپ و بخصوص از زمانی که او تهدید کشیدن دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک و وادار کردن مکزیک به پرداخت هزینه های آن را مطرح کرده بود، در صف مقدم منتقدین ترامپ قرار گرفت.

او اینبار در واکنش به تصمیم ترامپ به لغو قانون موسوم به داکا و اخراج کودکان مهاجر از خاک این کشور این ویدیو 5 دقیقه ای را منتشر کرده است.

فاکس در پایان این ویدیو با لحنی تمسخر آمیز گفته است: من هنوز رییس جمهوری آمریکا نشده ام، اما تعداد لوایح مهمی که به تصویب رسانده ام با تعداد قوانین مهمی که ترامپ به تصویب رسانده، برابر است، یعنی ترامپ در 8 ماهه گذشته هیچ قانون برجسته و مهمی به تصویب نرسانده است.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امریکا
ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است