ترامپ متوجه نفرت مردم آمریکا از خود شد
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۰    ۱۳۹۶/۶/۲۰ کد خبر: 138469 منبع: پرینت

یکی از مشاوران ترامپ می‌گوید رییس جمهوری آمریکا نهایتا از میزان نفرت مردم این کشور از اقداماتش آگاه شد.

به گزارش بیزینس اینسایدر، یکی ازمشاوران ترامپ در سخنانی گفته است که وی پس از 7 ماه تصدی منصب ریاست جمهوری، نهایتا متوجه شد که مردم تا چه حد از او متنفرند.

به نوشته بیزینس اینسایدر، تصمیم این هفته ترامپ برای همکاری با نانسی پلوسی، رهبر اقلیت دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر، رهبر اقلیت دمکرات سنا، می‌تواند نشانه استقبال ترامپ از پیگیری یک راهبرد متقاوت پس از کاهش محبوبیت وی طی 7 ماهه اخیر باشد.

اوایل هفته گذشته بود که ترامپ با همراهی دمکرات‌های مجلس نمایندگان برای تامین مالی کمک به آسیب‌دیدگان گردباد هاروی، سقف بدهی ملی را برای مدت 3 ماه افزایش یافت. این موضوع موجب اختلاف ترامپ با رهبران هم‌حزبی‌اش در کنگره شد که خواهان تمدید بیشتر سقف بدهی ملی بودند.

در همین ارتباط، پل رایان، رییس مجلس نمایندگان آمریکا تمدید 3 ماهه را «مسخره» توصیف کرد و گفت که دمکرات‌ها تلاش دارند تا با گفتن این سخن که خواهان کمک به آسیب‌دیدگان گردباد هاروی هستند، «سیاسی‌بازی» می‌کنند.

به گفته یکی از مقام های ارشد دولت آمریکا، توافق ترامپ با دمکرات‌ها به این علت بود که «وی خواهان یک چیز محبوب بود». ترامپ که شخصا به تمرکز بر شیوه‌ای که در رسانه‌ها به تصویر کشیده می‌شود، شهره است، از تعریف و تمجیدی که در برنامه «مورنینگ جو» از وی شد، بهره‌مند شد.

این در حالی است که ترامپ طی ماه‌های اخیر از رهبران حزب جمهوری‌خواه در پی تلاش‌های نادرست‌شان در اصلاح قانون خدمات بهداشت و درمان خسته شده است.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
امریکا
ترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است