کرزی: داعشی ها با چرخبال های آمریکایی آمده اند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۳    ۱۳۹۶/۷/۱۷ کد خبر: 139719 منبع: پرینت

آمریکا از گروه داعش در افغانستان پشتیبانی می کند.

حامد کرزی، رییس جمهور پیشین کشور در گفتگو با رشیاتودی می گوید که راپور های تایید نشده بدست آورده است که داعشیان توسط چرخبال های آمریکایی آورده می شوند.

رییس جمهور پشین کشور خاطر نشان کرده است که پس از حمله آمریکا (حمله مادر بمب به اچین ننگرهار) فعالیت های هراس افکنانه در افغانستان افزایش یافته است درحالیکه این کشور مدعی است که در راه مبارزه با هراس افکنی میلیاردها دالر مصرف کرده است.

این مقام همچنین با استراتژی جدید آمریکا در اقبال افغانستان مخالفت کرده و آن را استراتژی جنگ در افغانستان گفته است.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کرزی
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   تو هم به چرخبال های امریکا آمدی

>>>   تو به چرخ بال های افغانستان از میدان هوائی پاکستانی ها به کوه های ارزگان رفتی یا توسط چرخ بال های امریکا؟
ر

>>>   راست گفته کرزی صاحب

>>>   Soraya Baha
دو جاسوس دو قهرمان و دیگر هیچ...
یک پرسش جدی از مردم ما دارم که چرا حافظه سیاسی وحافظه تاریخی ندارند، هر جنایت کار که در دوران قدرت خود دمار از روزگار مردم می کشد، پس از مرگ ننگین یا از قدرت پایین افتادنش دوباره زنده و قهرمان می شود، حتا نخبه گان ما یا خود فریب می خورند و یا مردم را فریب می دهند. نجیب یک جنایتکار مادرزاد، یک دزد، یک جلاد، یک شکنجه گرحرفوی و یک جاسوس بلند پایه روسی اما یک لفاظ خوب بود، کرزی هم یک جاسوس امریکایی و پاکستانی، یک جنایتکار محیل، قاتل هزاران سربازو دزد ملیونها دالر کمک های جهان و ملاعمر واقعی رهبر طالبان در این چند روز با لفاظی های عوام فریبانه چگونه مورد تأیید مشتی روشنفکران قرار گرفته بدون آن که عمل کرد دوران این جنایتکاران را در حافظه سیاسی و تاریخی خود داشته باشند، با تأسف ما یک رهبر واقعی و شرافتمند و یک نظریه پرداز توانا نداریم تا با چراغی در دست بر تاریکی های جامعه بتابد.

>>>   من خو دم شخصا گپ کرزی را صد فیصد تاید می کنم و خو دم به چشم خو د دیدم در یکی از ولسو الی ها که داعش توسط طیارات امریکای از طیاره پاین شد و به محل دیگر برای جنگ روان گردید

>>>   زمانیکه کرزی در قدرت بود این پروسه جریان داشت چرا صدا بلند نکرد. حال که در نقش مخالف استخدام شده در فشانی میکند. هدف اصلی سوار شدن بر شانه مردم است فرق نمیکند این زی باشد یا آن زی.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است