کاخ سفید به آسایشگاه مبدل شده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۱۸    ۱۳۹۶/۷/۱۷ کد خبر: 139724 منبع: پرینت

رییس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در واکنش به حمله لفظی ترامپ علیه خود اعلام کرد: باعث ننگ است که کاخ سفید به آسایشگاهی مبدل شده است؛ گویا یکی از مسوولان آسایشگاه حضور نداشته است.

«باب کورکر» رییس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا لحظاتی پیش به اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ رییس جمهور و هم حزبی اش علیه خود واکنش نشان داد.

رییس کمیته روابط خارجی سنا در اینباره اعلام کرد: باعث ننگ است که کاخ سفید به آسایشگاهی مبدل شده است.

وی ادامه داد: گویا یکی از مسوولان آسایشگاه در شیفت خود حضور نداشته.

ماجرا از آنجا آغاز شد که «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا ساعاتی پیش با حمله لفظی به رییس کمیته روابط خارجی سنا اعلام کرد: سناتور «باب کورکر» به من التماس کرد که از او برای انتخاب مجدد در «تنسی» حمایت کنم. من گفتم نه و او هم کناره‌ گیری کرد. (او گفت که بدون تایید من نمی‌ تواند پیروز شود.)

«دونالد ترامپ» ادامه داد: وی همچنین می‌ خواست وزیر خارجه شود، اما من گفتم نه، متشکرم. او تا حد زیادی بانی توافق وحشتناک با ایران است.

وی در ادامه افزود: در نتیجه انتظار دارم او در برابر برنامه‌ های ما مانع‌ تراشی کند. او حتی جرات نداشت تنها در انتخابات شرکت کند.

لازم به ذکر است، «باب کورکر» رییس کمیته روابط خارجی سنای این کشور و از جمهوریخواهان ایالت تنسی چندی پیش اعلام کرده بود که در انتخابات سال 2018 سنا شرکت نخواهد کرد.

ادعای مضحک ترامپ درباره نقش این سناتور در برجام نیر گاف بزرگی برای وی به شمار می آید؛ چرا که کورکر رهبر مخالفان برجام در سنا بود!

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کاخ سقید
آسایشگاه
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است