سفر پادشاه عربستان به مسکو چقدر خرج داشت؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۴۳    ۱۳۹۶/۷/۱۷ کد خبر: 139733 منبع: پرینت

سفر پادشاه عربستان به روسیه اگرچه به لحاظ سیاسی و دیپلماتیک اهمیت زیادی داشت، اما هزینه‌های این سفر نیز مورد توجه رسانه‌های بین المللی قرار گرفت.

به گزارش یورونیوز ، سفر پادشاه عربستان به روسیه اگرچه به لحاظ سیاسی و دیپلماتیک اهمیت زیادی داشت، اما هزینه‌های این سفر نیز مورد توجه رسانه‌های بین المللی قرار گرفت.

در این سفر نزدیک به هزار و پانصد نفر از جمله 25 شاهزاده، پادشاه عربستان را همراهی می‌کردند. این افراد در 2 هتل بسیار لوکس در مسکو اقامت داشتند.

گفته می‌شود این هتل‌ها به طور کامل در اختیار هیات سعودی قرار گرفته اند و مشتریانی که از قبل اتاق‌های خود را رزرو کرده بودند نتوانستند در آنجا اقامت داشته باشند.

همچنین برخی رسانه‌های محلی می‌گویند که دکور اتاق‌ها با سلیقه عربی تغییر داده شدند. تنها رقم اسکان پادشاه سعودی و هیات همراهش 3 میلیون دالر تخمین زده شده است.

علاوه بر شخصیت‌های سیاسی و وزیران سعودی، 150 سرآشپز نیز در هیات اعزامی حضور داشتند تا غذاهای باب طبع پادشاه را فراهم کنند. گفته می‌شود هشتصد کیلو مواد خوراکی نیز از عربستان به مسکو فرستاده شده بود. 2 موتری مرسدس بنز نیز برای جابجایی ملک سلمان به مسکو انتقال داده شده بود.

همچنین برای خروج ملک سلمان از هواپیما یک پله برقی طلایی درنظر گرفته شده بود که به دلیل بروز مشکل پادشاه عربستان با پای خود از پله‌ها پایین آمد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عربستان
مسکو
نظرات بینندگان:

>>>   نوش جان خادم حرمین وشریفین خانه خدا معلوم نیست چند دختر روسی ودختر عربی وانگلسی درخدمت پادشاه جان بوده است

>>>   جناب پادشاه هرجاکباشی متوجه باشی که نسل اسامه بااین عیش ونوشت نمیماند ت متوجه باش که از این سه ملیون دالرمصرف رفتن بمسکو اگرمنحث یک مسلمان ازبمباردکودکان یمن جلوگیری کنید و یک ملیون دالر به مسلمانان محاجر در بنگدیش کمک نماید اما ببخشید من نه فهمیدم شما در مقابل مسلمانان هیچگونه احساسی ندارید این بخششی ها را جرا به فامیل ترامپ عزیز ندهید تشکر .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است