سفر هیات سیاسی-نظامی آمریکا به پاکستان
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۴۹    ۱۳۹۶/۷/۱۷ کد خبر: 139735 منبع: پرینت

هیاتی بلند پایه از نظامیان و سیاسیون آمریکا از بهر شفافیت در امور اسلام آباد به پاکستان سفر کند.

به نقل از طلوع، منابع آمریکایی گفته اند که یک هیات بلند پایه سیاسی و نظامی بشمول وزیر خارجه و وزیر دفاع این کشور تا پایان ماه روان میلادی به اسلام آباد سفر می کنند.

بگفته مقام های آمریکایی هیات مذکور در دیدار با مقام های پاکستانی بگونه شفاف پاسخ به خواست های واشنگتن را از اسلام آباد می شنوند.

رییس جمهور آمریکا در هنگام اعلام راهبرد کشورش در قبال افغانستان و جنوب آسیا از وجود پناهگاه های امن هراس افکنان در پاکستان انتقاد شدید کرد و علاوه کرد که میلیاردها دالری که بخاطر ریشه کن کردن هراس افکنی به پاکستان داده شده به هدر رفته و خرج آموزش، تجهیز و تمویل هراس افکنان شده است.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   پاکستانی ها برای هیئت امریکائی میگویند:
پاکستان خود قربانب تروریزم است ما ازهمه بیشتر قربانی داده ایم دوهزار سرباز ما کشته شده ، ما در سرحدات سیم خلاردارنصب کردیم ، ملیارد ها دالر از بابت مبارزه باتروریزم خساره کرده ایم ، جنگ افغانستان جنگ قومی وداخلی است ، چند دروغ دیگر هم سرهم میکنند بعد میگویند ما اسلحه کافی وامکانات بیشتر ضرورت داریم تابتوانیم همه ترورست هارا نابود سازیم ، چند دروغ دیگر هم ضمیمه میکنند هیئت امریکائی از این همه فعالیت پاکستان تشکری میکند بعد چند صدملیون دالر کمک وعده میدهند دوباره همان آی اس آی است و افغانستان واشرار !
ر

>>>   پاکستانی ها مثل همیشه برای هر نفر عضو هیت .یک بکس دیپلومات که در ان یک میلیون دالر جابجا شده سر بسته اماده ای تقدیم میکنند و دست به سینه ایستاده میگویند بفرما یید این سهمیه شخص شماست۰


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است