پنجاه حمله هوایی عربستان به یمن
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۳    ۱۳۹۶/۷/۱۸ کد خبر: 139789 منبع: پرینت

جنگنده‎های سعودی طی ساعات گذشته بیش از 50 بار مناطق مختلف یمن را بمباران کردند که در پی آن چندین نفر از شهروندان یمنی کشته یا زخمی شدند.

جنگنده‌های سعودی طی 24 ساعت گذشته بیش از 50 بار به مناطق مختلف یمن حمله کردند.

خبرگزاری رسمی یمن «سبا» به نقل از یک منبع نظامی گفته که روز گذشته یک زن در حمله هوایی ایتلاف سعودی به روستای «الحلیله» در منطقه بنی مطر استان صنعا کشته و 4 نفر از شهروندان یمنی نیز در حمله به منطقه آل مقنع در منطقه منبه استان صعده زخمی شدند.

جنگنده‌های سعودی در ادامه تجاوزات هوایی خود، 3 بار به منطقه الظاهر، یک بار به منطقه شدا و یک بار به منطقه برکان و منطقه آل صبحان در منطقه «باقم» حمله کردند.

جنگنده‌های عربستان همچنین 4 بار به منطقه البقع در منطقه کتاف حمله و 3 بار نیز منطقه المصلوب و 5 بار منطقه الغیل استان الجوف را بمباران کردند و 2 بار نیز منطقه صراوح استان مارب را هدف قرار دادند.

در استان «حجه» واقع در غرب یمن نیز جنگنده های سعودی به منطقه مشعر در منطقه مستبا حمله و 15 بار نیز دو منطقه حرض و میدی را بمباران کردند.

نیروی هوایی عربستان طی ساعات گذشته همچنین 3 بار منطقه یختل در المخا و یک بار منطقه الهاملی در منطقه موزع استان تعز را بمباران کرده و 2 بار نیز پایگاه الطلعه در نجران و 5 بار شهر الربوعه در منطقه عسیر را هدف قرار داد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
عربستان
یمن
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است