کشتار تکان دهنده 5 سرباز مرزی کنر
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۴۰    ۱۳۹۶/۷/۱۸ کد خبر: 139800 منبع: پرینت

پنج سرباز پولیس مرزی که بدون آب و نان از بخش های مرزی کشور در کنر دفاع می کردند در جستجوی آب راهی روستای باجور در خاک پاکستان شدند اما هنگام بازگشت از سوی طالبان تیرباران شدند.

گفته می شود که پولیس مرزی در همکاری با مردم اجساد این سربازان را روز دوشنبه 17 میزان 96 تحویل گرفته اند.

آریانا نوشته است که نجیب دانش، سخنگوی وزارت داخله می گوید که این خبر برای رهبری وزارت داخله تکان دهنده است و هیاتی برای بررسی موضوع گماشته شده است.

پیش از این بارها از فساد گسترده در میان سران نهادهای امنیتی در بحث معاش و خوراک سربازان سخن گفته شده بود و اینکه مواد غذایی آنان و تجیهزات نظامی شان از سوی فرماندهان نظامی بفروش می رسد.

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نرسیدن اکمالات
سربازان مرزی
نظرات بینندگان:

>>>   با آمدن برمک .ضع .زارت داخله بهتر نمیشودچون او نظامی نیست ، علاوه براین رمک صاحب درمقابل فساد تحمل وگذشت زیاد دارد چنانچه یکی از اعضای تیم امنیتی شان ( ع . ن ) که مربوط ریاست رجال برجسته میشود در وزارتخانه قبلی فسادی زیادی انجام داد همه مامئورین میدانستند تنها برمک صاحب معلوم نیست چرا نادیده می گرفت
عبدلناصر

>>>   این خبرتکان دهنده است ؟ برای مردم درست اما برای وزارت داخله هیچ ، چرا ازشهید شدن 20 سرباز ارزگان تکان نخوردید ؟ اینها عمدا پوسته هارا برای اشرار می فروشند

>>>   وزارت دفاع وداخله مرکز فساد و بیلیاقتی است، مردم دریک تظاهرات خواهان اصلاح این دو وزارتخانه شوند، چراکه مردم ما درقدم اول بلکه ازنان شب ضرورتر امنیت وحفظ جان شان رامیخواهند. مسئولان این دو وزارتخانه چه کارمیکنند؟ چراسربازان کشورهمیشه بخاطر نرسیدن امکانات جنگی وغذا بدست طالبان مظلومانه کشته میشوند؟ چه کسی پاسخگوست؟

>>>   خبرتکان دهنده خداوند برای باداران شان جزا بدهد

>>>   سربازان عزیز خود را به کشتن ندهید وقتی دیدید که که مهمات و اعاشه تان کفاف یک ماه را نمیکند باران sms و پیغام را به رسانه ها شروع کنید اگر نتیجه نداد دو هفته مانده به پایان اعاشه تان دسته جمعی با سلاح عقب نشینی کنید و بگزارید که طارق غنی و مریم غنی به جای تان وظیفه اجرا کنند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است