مزدوری برای بیگانه ها از افغانستان ویرانه ساخت
 
تاریخ انتشار:   ۲۲:۴۸    ۱۳۹۶/۸/۱۲ کد خبر: 140999 منبع: پرینت

در حال حاضر ملت به خوبی درک می کنند که رهبران ما با هر کاری که انجام می دهند برای منافع شخصی خود کار می کنند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، محمدآصف صدیقی معاون مجلس سنا در برنامه «محور» گفت: متاسفانه رهبران کشور ما در طول تاریخ این صداقت را نداشتند که در حکومت اختلاف ها کنار بگذارند و به نفع مردم کار کنند. این روند در طول تاریخ تکرار شده است و پیوسته تکرار می شود. حتی زمانی که با اتحاد مردم افغانستان اتحاد جماهیر شوروی در اینجا شکست می خورد رهبران جهادی ما بین خود نمی نشینند. به جای اینکه آنها بین خود اختلاف را کنار بگذارند و برای وطن کار کنند بیگانه پرستی کرده و هر کدام برای یک کشور خارجی کار می کردند و این روند شوم همچنان ادامه دارد و مزدوری برای کشورهای بیگانه از افغانستان ویرانه ای ساخته است که مردم در زیر آوار آن مانده اند.

وی افزود: تازمانی که سران کشور، افغانستان را متعلق به خود ندانند و بدان وابستگی نداشته باشند، تمام اقوام را قوم خود ندانند و مردم را ملت خود ندانند نه هیچ کدام از این اختلافات حل می شود و نه بهبودی در اوضاع کشور پدید می آید. در حال حاضر ملت به خوبی درک می کنند که رهبران ما با هر کاری که انجام می دهند برای منافع شخصی خود کار می کنند. حضور عبدالله در کنار عطامحمدنور و حضور وزیر خارجه در کنار رییس جمهور در آمریکا و همه و همه برای منفعت شخصی می باشد و نه مردم و ملت.

کد (30)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مزدوری
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   این رهبران افغانستان برای نفی خود و برای دالر از طریق امریکا کار می کنند

>>>   امریکا برای بقای خود در افغانستان جنگ رادوام می دهد
توسط این غلامان حلقه به گ.ش ع وغ
ومردم بیچاره ما را بازی می دهد واتمر ستو ن پنچم هم دراین دالر ها شا مل است

>>>   بخدا من که به حیث یک افغان و تعقیب کننده همیشگی اخبار از همه انواع شبکه ها استفاده میکنم این بار اول است که از طریق شبکه شما یک خبر واقعیت را میخوانم و آنهم در مورد (( مزدوری برای بیگانه ها از افغانستان ویرانه ساخت )) .
پس بیاید و شما هم دست از مزدوری بیگانگان بردارید و منحیث یک هزاره افغانی اگر نمی توانید اتشی را خاموش نماهید لا اقل خدمت به اجنبیان را رها کنید .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است