141 شرم به پاس 141 رای تایید
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۱۱    ۱۳۹۶/۹/۱۳ کد خبر: 142628 منبع: پرینت

چیستی و کیستی طارق شاه بهرامی.

مساله این است که چنین فردی از مجلس نمایندگان رای تایید می‌گیرد و در حالی بر کرسی وزارت دفاع کشور تکیه‌ می‌زند که جنرالان شایسته تر از او به دلیل ملاحظات ناسالم تباری، قربانی بازی های سیاسی می‌شود.

طارق شاه بهرامی امروز 141 رای تایید گرفت. این یعنی 141 بار پای تعهد به مسایل اصولی و الزام های معطوف به امنیت، در مجلس نمایندگان می‌لنگد.

وقتی غنی قادر می‌شود که مرحله به مرحله بازی‌های سیاسی ناسالم اش با نهادهای امنیتی را رنگ و بوی به ظاهر مشروع بدهد و از فیلتر تایید پارلمان عبور بدهد، این یعنی تایید دیگر بر حضور یک اکثریت فاسد، بیکاره و نفهم بر کرسی نمایندگی از مردم.

با توجه با بازی‌های ناسالم سیاسی و با توجه به وضعیت دشوار امنیتی کشور، متاسفم که امروز نامزدان وزارتخانه‌های دفاع و داخله از مجلس رای تایید گرفتند. در این خصوص چیزی جز شرم و ننگ فرستادن به آدرس شعور سیاسی تاییدکنندگان نامزدان دفاع و داخله ندارم.

این بار اول نیست که نمایندگان در نتیجه تعامل و تبانی با ارگ، کسانی را به وزارت های امنیتی می فرستند که پیامد حضورشان چیزی جز مرگ و فاجعه بیشتر برای مردم نبوده و نیست.

آشنا


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نامزدوزرا
پارلمان افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   یازده مرد تائید یک زن رد !
همه این کارها واعمال ناپسند مربوط به هماهن دزد ها اختلاس گران غاصبان غنیمت گیران است که خودرا مجاهد می خوانند اینها هنوز هم در دوره جهالت زندگی میکنند
بر ای یازده مرد رای میدهند برای یک زن که معاون عالیترین ارگان علمی یعنی پوهنتون کابل است رای نمیدهند
اینها همه نشانه جهالت ودنائت است
نابود باد جهل پیروز باد دانش
ر

>>>   اصلا جیب های خود را پرکردن وکیل ها

>>>   وزیر دفاع و داخله و رییس امنیت باید افراد ضعیف و ذلیل باشند و مجریان پروژه داعش و همکاسه اتمر.

>>>   .... بر تمام اين وكيلان دزد و بيسواد، هر روز از خون ملت خود را چاق مينمايند، اين ....بخاطر چند دالر يازده ....را بحيث وزير قبول كردند.

>>>   کسانیکه بر هموطنان هزاره مابدیده تحقیر مینگرند آنروز دورنیست که دوره جهالت سپری وعصر خرد ودانش جانشین آن شود آن وقت مشت جاهلان باز میشود وجای خودرا به همگامان عصر میدهند در زیر بخوانید چی نوشته است:
یک جوان افغان موفق به ساخت یک سفینه فضایی شده که می تواند به صورت عمودی چندین متر پرواز کند.
به گزارش اسپوتنیک، جمعه محمدی در گفتگو با خبرگزاری آوا، خودش را باشنده منطقه ککرک ولسوالی جغتو، ولایت غزنی معرفی کرد و گفت: "در حال حاضر محصل سال چهارم دانشگاه جلال آباد هستم و پایان نامه خود را ساخت یک سفینه فضایی انتخاب کرده بودم که خوشبختانه بعد از چند ماه کار موفق به ساخت آن شدم."
وی با بیان اینکه این سفینه چند متر به سوی آسمان پرواز می کند، خواهان کمک و توجه حکومت به جوانان خلاق و مخترع کشور شد.
این چندین بار است که جوانان خلاق در ولایت غزنی از اختراعات خود خبر می دهند. سه روز قبل یک جوان خلاق به اسم عطاء الله احمدی که وی هم باشنده ولسوالی جغتو است که از ۲۰ اختراع خود خبر داده بود

>>>   در مورد مجلس نماینده گان (که قانوناً مجلس نیست)چیزی به گفتن ندارم، بیغیرتان نشسته در مجلس به فرمان رئیس جمهور ابقاه یافته اند و ناگزیر استند آنچه رئیس جمهور حکم نماید انجام دهند، از آنجاییکه من هم از جملۀ یکی از رأی دهنده گان استم، رأی عدم اعتمادم را به این وکلا قبلا ابلاغ نموده ام و هر فیصله این مجلس نزد من مردود میباشد، از همه مردم افغانستان تقاضا دارم که رأی عدم اعتماد به این مجلس قلابی را از طرق مختلف اعلان بدارند.
میهن زرغون

>>>   سه سال پیش مدت وکالت این وکیلان منقضی شده است. اینها وکیل مردم نیستند بلکه همه آنها وکیل اشرف غنی است که یک دوره کامل آنان را بر وکالت شان ابقا کرده است. نبود این وکیلان بهتر از وجود شان است. اصلا این مجلس نباشد چه مشکلی برای کشور پیش می آید. در طول این هشت سال چه کاری مثبتی انجام داده و چه قانونی را به نفع کشور تصویب نموده و مانع از کدام کار غیر قانونی و قانون شکنی شده اند؟ انها فقط بیت المال و پول باد آورده را در قبال خیانت های اشکار شان می خورند و پرورده می شوند و برای اولاد شان قصر و عمارت در خارج و داخل می سازند.

>>>   جای همچون نخبه های جلال آباد نیست

>>>   تو ناآشنا از طارق بهرامی میگی از خواجه عمری چطو؟؟؟؟؟؟؟

>>>   خواجه عمری از زمان فراغت یعنی حدود سال های 1978استاد فاکولته انجنیزی کابل بود.
بعد ماستری و دکتورا از هند گرفت و بیشتر از غنی و کرزی در این وطن زیست کرده و کار کرده و تجربه دارد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است