سرباز فراری زخمی کوریای شمالی زنده است
 
تاریخ انتشار:   ۱۴:۵۸    ۱۳۹۶/۹/۱۴ کد خبر: 142676 منبع: پرینت

سرباز فراری کوریای شمالی که به کوریای جنوبی گریخته و هنگام فرار چندین گلوله به بدن او اصابت کرده بود، زنده مانده است.
پزشک جراح این سرباز روز سه شنبه در گزارش اختصاصی این شبکه تلویزیونی ازعمل جراحی وی گفت: این سرباز بیش از نیمی از خون خود را از دست داده و دچار شوک شده بود، بطوریکه رنگ صورت وی به آبی گراییده بود، یک مرحله بحرانی 30 دقیقه برای پایداری وضعیت وی از این حالت و سپس انجام عملی 5 ساعته انجام شد.

سی ان ان که در چند مرحله عمل جراحی برای نجات جان این سرباز فراری کوریای شمالی در مرکز درمانی 'آژو تروما' (Ajou Trauma Center) کوریای جنوبی صورت گرفت، گفت: وی درجریان فرار از منطقه صفر مرزی بین کوریای شمالی و کوریای جنوبی 5 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، تلاش شد تا آنها از بدن وی خارج شود که به همراه آنها یک کرم نیز از بدن وی بیرون آورده شد که نشان از سو تغذیه شدید این فرد داشت.

سی ان ان گزارش داد: این سرباز فراری کوریای شمالی اکنون دربخشی از این مرکز درمانی و تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد و زمانی زیادی تا بهبودی کامل وی در پیش است.

به گزارش سی ان ان، سرباز فراری کوریای شمالی به نام 'او چونگ سونگ' (Oh Chong Song ) روز 13 نوامبر برابر با 22 عقرب ماه با یک موتر نظامی تلاش کرد تا از منطقه موسوم به 'منطقه مشترک نظامی' بین کوریای شمالی و کوریای جنوبی عبور کند، وی پس از پیاده شدن از موتر و گریختن به سمت کوریای جنوبی، توسط نیروهای کوریای شمالی مورد هدف قرار گرفت که از 40 گلوله پرتاب شده، 5 گلوله به بدن وی اصابت کرد.

نیروهای کوریای جنوبی با احتیاط و پس از گذشت 40 دقیقه از این ماجرا، با خزیدن به موضعی که این سرباز کوریای شمالی در آن مجروح شده بود او را دور ساخته و برای مداوای فوری با چرخبال به سئول اعزام کردند.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کوریای شمالی
سرباز فراری
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است