تولید مواد مخدر جدید برای سربازان آمریکایی
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۲۹    ۱۳۹۶/۹/۱۵ کد خبر: 142706 منبع: پرینت

دولت آمریکا تحقیقات بر روی نوعی ماده مخدر را آغاز کرده که سربازان را به «اَبَرانسان های جنگی» تبدیل می کند.

پروفسور هوپ هریسون از کارشناسان شبکه علوم در اینباره گفت: ما می دانیم که امروزه دولت آمریکا به طور مخفیانه در حال تحقیق روی نوعی ماده مخدر است تا از این طریق بتواند سربازان آمریکایی را به اَبَرانسان هایی تبدیل کند که خالی از حس ترس باشند و نیازی به خواب و خوراک نداشته باشند.

چندی پیش ویدیویی از جنایات ارتش آمریکا در شبکه های مجازی منتشر شد که نشان داد بین سال های 1948 تا 1975، سربازان آمریکایی حاضر در منطقه نظامی ایج وود آرسنال واقع در مریلند، تحت آزمایش های مخفی ارتش آمریکا قرار گرفتند. در این ویدیو تعدادی از سربازان ارتش آمریکا که قادر به کنترل خنده های خود نیستند، به طور نامنظم رژه نظامی روزانه را اجرا می کنند. گزارش ها حاکی از آن بود که رئیس جمهور وقت «دوایت آیزنهاور» شخصا این تحقیقات بالینی ارتش آمریکا را پیگیری می کرد.

پروفسور هریسون درباره این ویدیو گفت: وزارت دفاع آمریکا در جریان یک پروژه تحقیقاتی محرمانه روی سربازان آمریکایی بود. این آزمایش ها تحت پوشش یک برنامه مخفی به نام «عملیات هذیان »( Operation Delirium) انجام شد تا اثرات اسید لایزرژیک دی اتیل آمید(ال اس دی)، گاز اشک آور، و عامل اعصاب را روی سربازان (نمونه انسانی) بررسی کنند. در این پروژه حدود 7 هزار سرباز شرکت کردند که همگی آنها با بیش از 250 ماده شیمیایی مورد آزمایش قرار گرفتند.

این کارشناس اعلام کرد در پی تشدید تنش های میان آمریکا و کره شمالی، ارتش آمریکا در نظر دارد به گونه ای این تحقیقات را ادامه دهد و با دستیابی به داروی مخدر جدیدی، ارتش اَبَرانسان های جنگی را سامان دهی کند.

یاد آور می شود، ال اس دی ماده ای روانگردان است که موجب تغییرات در هوشیاری فرد می شود. این ماده ضمن ایجاد توهم، کنترل فرد بر احساسش را متوقف می کند و فرد می تواند چندین ساعت بدون توجه به واکنش ترس، در یک مکان شادی کند.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مواد مخدر
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است