گو اینکه مرزهای حق و باطل را زور تعیین می کند
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۱۶    ۱۳۹۶/۹/۱۶ کد خبر: 142729 منبع: پرینت

ترامپ رییس جمهور آمریکا بیت المقدس "اورشلیم" را رسما پایتخت اسراییل اعلام داشت و بعد گفت که سفارت آمریکا از تل ابیب به بیت المقدس منتقل می شود.

اسراییل مدعی است که بیت المقدس سرزمین آنها هست و نتانیاهو گفت: سلاطین ما و پیامبران ما در این سرزمین بودند و تاریخ مالکیت ما سه هزار ساله است و بعد مسلمانان با ظهور و اقتدار اسلام سر زمین های را ما غصب کردند و حالا ما توانایی گرفتن سرزمین خود را پیدا کرده ایم و آن را گرفته ایم و از ترامپ متشکریم که بیت المقدس را به عنوان پایتخت اسراییل به رسمیت شناخت. بیت المقدس پایتخت ابدی و تاریخی ما است. حالا که تصاحب اراضی و زمین مبنا و قاعده اش زور است هرکس هر جای را گرفت و غصب کرد مال همان زرگو و غاصب می شود.

سرزمین آمریکا از سرخ پوستان بود اروپاییان به زور گرفتند و مال و حق شان شده اند و در هر جای از دنیا سرزمین‌های غصب شده از آنان غاصبان بوده اند. بر اساس این قاعده دیگر هیچ چاره ی نیست مسلمانها متحد شوند و سر زمین فلسطین را از چنگ اسراییل بیرون کنند و آن وقت مال شان و حق شان می شود.

هیتلر هم گفته بود مرزهای حق و باطل را زور تعیین می کند. حالا اسراییل زور دارد و آمریکا و دنیای مقتدر را با خود دارد بیت المقدس پایتخت شان می شود.
مسلمانان هم اگر می خواهند ادعای حق و مالکیت خود را به کرسی بنشانند باید متحد شوند و سرزمین‌های خود را بگیرند که بسیار بعید است که شاهد اتحاد و اقتدار مسلمانان به این زودیها باشیم و آنچه که می بینیم پاداش طبیعی اعمال خود مسلمانها هست.

محمد ناطقی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اسراییل
فلسطین
نظرات بینندگان:

>>>   رهبران جامعه و کشورهای اسلامی اول رفتار خود را درست کنند دیگران جرئت نمی یابند از زور استفاده کنند

>>>   افغان هارا ببینید ، شما اول درد خودرا علاج کنید دیگران میگویند افغانستان اشغال شده شما به فکر اعراب هستید بگذارید عربستان سعودی گریه کند بگذارید مولانا های ترورست پاکستانی تشویش کنند بگذارید مصر ترکیه الجزایر ایران عراق سوریه لیبی مشکل فلسطین را حل کنند ، تمام عمر این وطن درمزدوری وذلت واسارت سپری شده حالا اینها به فکر فلسطین هستند!!! معاش اردوی شما امریکا میدهد نانی که می خورید از پول امریکاست اول خودرا از برده گی نجات دهید
ر

>>>   بلی زور است که در سیاست حق را به ثبوت میرساند . اگر کسی به زور تن ندهد جنگ بروز میکند . طوریکه سر گزشت دو جنگ جهانی و بروز جنگ های
دیگر ازان حکایت دارد . و بلاخر در نتیجه ای زور آزمایی هر کس زور شد
میدان را میبرد و جنگ به نفع او تمام میشود. لدا گپ از گپ گزشته مسلمانان
در هر زاویه ای دنیا که هستند متحد شوند و زور خود را نشان دهند .
الحاج عبدالله


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است