اعلام طرح ايجاد دفتر سياسی طالبان در كابل
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۵    ۱۳۹۶/۹/۱۶ کد خبر: 142735 منبع: پرینت

مراسم تشرف
(به مناسبت اعلام طرح ايجاد دفتر سياسی طالبان در كابل)

اگر شیونيسم قبيله ای را يک آيين سياسی بدانيم لازمه اين امر اين است كه اين آيين بايد مومنان، هواداران، كتاب مقدس و مراسم تشرف خود را داشته باشد:

١) مومنان همان حلقه خاصی دور و اطراف ارگ اند كه اشتراكات زبانی و تباری و گرايش عقيدتی به يک ايديولوژی راسيستی و تبارگرايانه آنها را در زير چتر محور واحد گردهم آورده است. كتاب مقدس اين گروه همان "سقاوی دوم" است كه حيثيت مانيفيست قبيله گرايان را دارد.

٢) هواداران اما از ميان كسانی انتخاب می شوند كه پيوندهای خونی - تباری با قبيله ندارند ولی سر تسليم به اصحاب اين ايديولوژی نهاده اند. اين دسته برای ورود به عرصه ماموريت نيازمند هستند كه مراسم تشرف را به جای آورند.

مراسم تشرف در آيين شیونيسم قبيله ای صورت های مختلفی دارد از چاپلوسی به دربار قبيله شروع تا به پذيرش هژمونی فرهنگی و سياسی آنها و تا به افغان خواندن خود.
هر كسی مطابق استعداد خود برای مزدوری يكی از اين راه ها را بر می گزيند و به دربار شیونيست ها راه می يابد.
يكی كاسه داغ تر از آش شده و به خاطر خودشيرينی پيشنهاد ايجاد دفتر سياسی طالبان در كابل را مطرح می كند، يكي خود را "بچه افغان" می خواند و يكی هم راه ديگری را بر می گزيند.

اينها حيثيت مراسم تشرف را دارند؛ مراسمی كه بايد انجام دهی تا در حلقه هواداران پذيرفته شوی.
دسته بندی مخكش كه يادتان است. همان قصه است و لاغير!

ثاقب


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دفتر سیاسی طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   در مورد اوردن سفارت امریکا در فلسطین کشور های اسلا می به خصوص ریس جمهور ترکیه .عراق و کشور های عربی واکنش در مقابل امریکا نشا ن داده است حالا دیده شود که ایا ع وغ نشا ن می دهد یا راستی غلام حلقه به گوش هستند حالا شما این دو.... را امتحا ن کنید

>>>   میگویند برای طالبان یا اشرار خود ما گلبدین دفتر میدهد یک تعمیر را که جلبو جذب سابق است تخلیه کرده تا نماینده های طالبان بیایند و آنجا دفتر بگشایند

>>>   دفتر طالب در ارگ وجود دارد

>>>   خیانت پشت خیانت!‏ ما ضمن محکوم نمودن تمام خیانت های شورای به اصطلاح صلح وبه خصوص تصمیم تازه این را برای گشایش دفتر تروریستان خون آشام طالب،از دولت خائن میخواهم که دیگر خیانت را متوقف کند،ما هرگز قوانین واهداف شوم ووحشیان طالب که همانا امارت وحکومت سیاه وتاریک بر مردم افغانستان را نمی پذیریم،
نادرش


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است