وکیل روس اطلاعاتی را از پسر ترامپ افشا کرد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۱۱    ۱۳۹۶/۹/۱۶ کد خبر: 142745 منبع: پرینت

یک وکیل روس که در سال 2016 با دونالد ترامپ جونیور ملاقات کرده بود جزییات این نشست را در اختیار کمیته قضایی سنا قرار داد.

«دونالد ترامپ جونیور»، پسر دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در ملاقاتی که در ژوین 2016 در برج ترامپ با یک وکیل روس داشت از وی درخواست کرده بود که اگر اطلاعاتی درباره بنیاد کلینتون دارد در اختیار وی قرار دهد.

این وکیل روس به نام «ناتالیا وسلنتیسکایا» در یک جلسه پرسش و پاسخ با کمیته قضایی مجلس سنا اعلام کرد: من چنین اطلاعاتی که پسر دونالد ترامپ می خواست را نداشتم و به نظرم زمانی که وی متوجه شد که اطلاعاتی که درباره هیلاری کلینتون می خواهد را ندارم، علاقه ای به ادامه نشست نشان نداد و خیلی زود این ملاقات به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: من متوجه می شوم که چرا این نشست برگزار شد و چرا انقدر زود با حسی ناامیدکننده پایان یافت. علت آن ایمیلی بود که آقای گلداستون برای دونالد ترامپ جونیور فرستاده بود.

داستان از این قرار بود که «راب گلدستون»، یک متخصص روابط عمومی که از دوستان خانواده ترامپ است، ملاقات پسر ترامپ با این وکیل روس را برنامه ریزی کرده بود و پیش از برگزاری این ملاقات با ارسال ایمیلی به دونالد ترامپ جونیور گفته بود که این جلسه بخشی از طرح دولت روسیه برای کمک به کمپین انتخاباتی پدرش است و آنها اطلاعاتی مفید درباره هیلاری کلینتون در اختیار دارند.

این درحالیست که ناتالیا در گفتگو با کمیته قضایی سنا اعلام کرد که با دولت روسیه کار نمی کند و قصد نداشته است هیچ اطلاعاتی را در این نشست از طرف دولت روسیه در اختیار پسر ترامپ قرار دهد.

وی گفت: قصد من این بود که تیم دونالد ترامپ را متقاعد کنم که آمریکا نباید تحریم هایی را علیه روسیه اعمال کند. در برج ترامپ هیچ گفتگویی درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا میان ما رد و بدل نشد.

دونالد ترامپ جونیور در ژوین سال گذشته میلادی با این وکیل مرتبط با کرملین مقالات کرده بود. در این جلسه «پال منافورت»، رییس ستاد انتخاباتی ترامپ و «جرد کوشنر»، داماد ترامپ هم حضور داشتند.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
وکیل روس
پسرترامپ
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است