ترامپ: نابغه ای هستم که ثبات روانی دارد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۱    ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ کد خبر: 144362 منبع: پرینت

رییس جمهور آمریکا در پیامی توییتری ادعا کرد از نبوغ، ثبات روانی و هوش بالایی برخوردار است.

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در پیامی توییتری در واکنش به جنجال‌ها درباره سلامت روانی‌اش نوشت: بزرگترین دارایی‌های من در زندگی «ثبات روانی» و «هوشمندی» بوده است.

رییس جمهور آمریکا در صفحه توییتر خود به تندی به کسانی که ثبات عقلی او را زیر سوال می‌برند، حمله کرد.

ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت، اکنون که بعد از یک سال بررسی گسترده به مردم آمریکا ثابت شد موضوع تبانی با روسیه کاملا دروغ بوده است، دموکرات ها، سگ‌های دست آموزشان، جریان رسانه‌ای اخبار جعلی، همان بحث قدیمی رونالد ریگان را پیش کشیده و درباره ثبات عقلی و هوش (من) سخن می‌گویند.

ترامپ در توییتی دیگر نوشت، در واقع در طول زندگی‌ام، دو دارایی مهم من ثبات عقلی و هوش بوده است. هیلاری کلینتون شیاد نیز با همین کارت بازی کرد و همانطور که همه می‌دانند در شعله‌های آتش فرو رفت. من از یک تاجر بسیار موفق، یک ستاره تلویزیونی به رییس جمهور آمریکا تبدیل شدم (در اولین تلاشم). من فکر می‌کنم این نه تنها نشان دهنده هوش، بلکه نشان دهنده نبوغ و نبوغی بسیار با ثبات است.

او همچنین در توییت دیگری مدعی شد بیکاری در میان سیاهپوستان این کشور به پایین‌ترین میزان آن ظرف 45 سال گذشته کاهش یافته است.

ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت، بیکاری در میان آمریکایی‌های آفریقایی تبار به 6 ممیز 8 دهم درصد رسیده که پایین‌ترین میزان آن ظرف 45 سال گذشته است؛ و اکنون تیتر واشنگتن پست می‌گوید، آمار‌های اشتغالزایی در سال اول (ریاست جمهوری ترامپ) خیلی خیلی خوب بود.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است