پسران ترامپ با نام فرزندان صدام شناخته می شوند
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۸    ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ کد خبر: 144365 منبع: پرینت

افشاگری‌ کتاب «خشم و آتش» فراتر از کاخ سفید رفته و به دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ رسیده است. براساس این کتاب، پسران رییس‌جمهوری آمریکا به نام پسران دیکتاتور سابق عراق نامیده می‌شدند.

به نوشته روزنامه دیلی میل مایکل وولف، نویسنده این کتاب نوشته است، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ به عدی و قصی، فرزندان صدام شناخته می‌شدند. در این کتاب همچنین به اختلافات ایوانکا ترامپ، جارد کوشنر، استیو بنن و سایر چهره‌ها اشاره شده است.

این دو فرزند ترامپ پس از انتخاب پدرشان به عنوان رییس‌جمهوری آمریکا، کنترل سازمان ترامپ را بر عهده گرفتند. هیچکدام از آنها مثل خواهر و دامادشان در کاخ سفید شاغل نشدند.

وولف به این مساله اشاره نکرد که چرا کارکنان داخل شرکت خانوادگی ترامپ چنین نام منفوری را به آنها نسبت داده‌اند. عدی حسین، پسر ارشد صدام به قساوت علیه دشمنان رژیم پدرش و خشونت جنسی علیه آنها شناخته می‌شد و جنایات بسیاری مرتکب شد. او کنترل نیروهای فدایی را در دست داشت.

عدی بواسطه اعمالش هدف ترور هم قرار گرفت و از ناحیه پا آسیب جدی دید. او در جریان حمله آمریکا به عراق در لیست افراد شدیدا مورد تعقیب دولت آمریکا بود تا اینکه در پی حمله نیروهای آمریکایی به پناهگاهشان در موصل کشته شد. این پسر جنایتکار عراق همچنین دستور می‌داد تا زنان مورد علاقه‌اش را نزد او ببرند و همچنین برای داشتن یک زندگی پر زرق و برق و جمع‌آوری خودرو معروف بود.

قصی صدام، دومین فرزند دیکتاتور عراق هم کنترل یگان‌های ویژه گارد جمهوری‌ را در دست داشت و احتمال می‌رود بیش از برادرش در کشتارها دخیل بوده باشد. او همراه برادرش و پسرش٬مصطفی، در حمله نیروهای آمریکایی کشته شد.

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   در زمان صدام حسین کشور عراق یکی از کشور های متقی جهان بود این امریگکا بود که نمیخواست در جهان کشور اسلامی مترقی استوار موجود باشد با بهانه های گوناگون عملهبر ان شکور را پیرزی کردند وصدام این مرد قهرمان و فرزندانش را به شهادت رسانیدند حال قضاوت کنید کشور عراق را پارچه کردند مردم را متفرق ساختند این از خیله های امریکا بود نه جنایت صدام وپسرانش.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است