در این آتش خودشان خواهند سوخت
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۵۲    ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ کد خبر: 144409 منبع: پرینت

توهین بر مسعود، ناجی افغانستان نوین پای توهین به احمد شاه (بابا) قندهار را به میدان کشمکش های هویتی خواهد کشید. در این شب و روز دشمنان حذف هویت ما در سه جبهه همزمان حمله بی سابقه را آغاز کرده اند؛ در جبهه بلخ آخرین سنگر دفاع از هویت ما، در جبهه شناسنامه ملی بحیث سند حقوقی تثبیت هویت و توهین به احمد شاه مسعود قهرمان ملی نمادی پاسداری از موجودیت افغانستان در نقشه سیاسی جهان.

واقعیت این است که "صبر استراتژیک" مار آستین بزرگترین زهر کشنده دشمن در هستی هویت ما مبدل شده است. این اعتماد به نفس و گستاخی بی سابقه دشمنان محصول ضعف، ترس و خیانت یک دسته دلالان هویت ما در حکومت، پارلمان و نهادهای حقوقی و قضایی کشور است. هنوز سنگر بلخ مسعود وار مقاومت می کند و حتی به اندازه کلاه مسعود جای برای دفاع از هویت ما داشته باشند هر گز تسلیم دشمن نخواهند شد.

گرگ پیر بی دندان که تازه دندان های مصنوعی اش را با پول سعودی، اسراییل و پاکستان به ابر شیر هندوکش که روزگاری دندان هایش را شکسته بود تیز کرده است. تاکتیک جدیدی که دشمنان برای حذف هویت ما در پیش گرفته اند این است که میان هویت مسعود، قهرمان ملی و هویت منفور افغان باید یکی را انتخاب کرد اما دشمنان اشتباه استراتژیک کردند. احمد شاه مسعود نمادی از هویت و موجودیت افغانستان در نقشه سیاسی جهان است. شک به مسعود قهرمان ملی کشور شک بر احمد شاه درانی بابای قندهار را در محور کشمکش های قومی افغانستان می کشاند و فراتر از آن اتحاد و سلامت سیاسی افغانستان را در نقشه سیاسی جهان به میدان نزاع خواهد کشید. به باور من بازی با آتش را که گرگ بی دندان با همدستی کفتار ها و شغالان ارگ، ریاست اجرایی و پارلمان به راه انداخته اند قبل از همه خودشان خواهند سوخت.

امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ارگ
حکمتیار
ریاست اجرایی
مسعود
نظرات بینندگان:

>>>   نشود كه يكبار بوقانه وارى نكفى؟؟ ! بسيار بف شدى!! حقيقت تلخ هست مكر بر شيرين دارد!!! مردم مى دانستند كه مسعود يك قهرمان ملى نبوده، و نيست مكر حالا إبراز نظر مى كنند جيزيكه به مزاج دزدان كه جور و جباول كردند به نام مسعود جور نمى أيد!! روز هاى شما دزدان حساب هست. أنشالله

>>>   Raheel
در وضعیتی که حتی دستارهای سیاستمداران قومی است با کدام منطق و عقل می شود عبدالله پشتون را نماینده تاجیک پذیرفت و مصلحت سیاسی این قوم را که از هزاران جهت مورد حمله و توطیه است، به دست او سپرد؟ در حالی که او هرگز و هیچگاهی و حتی برای یک بارهم از هویت و یا منفعت تاجیکی دفاعی نکرده است.
در حالی که از گلبدین تا سلیمان لایق،‌ از غنی تا خلیلزاد، لز کرزی تا ملا عمر و انوارالحق احدی تا اسماعیل یون همه در یک صف اهداف قومی خود را پیش می برند،‌ خاموشی، معامله گری و خیانتهای عبدالله را مصلحت ملی تاجیک دانستن اوج اوج بلاهت و یا شرکت در خیانت علیه تاجیکان است!
برای نماینده تاجیکان شان شرط لازم تاجیک بودن است، هرچند کافی نیست. اما شرط حتمی و لازم همین است. درک این نکته نبوغ نمی خواهد- اگر عقل کسی طلسم نشده باشد.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است