ترامپ آزمایش سنجش سلامت روانی می‌دهد
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۹    ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ کد خبر: 144516 منبع: پرینت

رییس جمهوری آمریکا تحت فشار افکار عمومی و رسانه های این کشور در خصوص فقدان صلاحیت روانی خود، جمعه هفته جاری به انجام آزمایشات پزشکی مبادرت می نماید.

در این راستا، وی قرار است 12 ژانویه در مرکز پزشکی نظامی «والتر رید» (Walter Reed) در مریلند آزمایش های خود را به انجام برساند.

«والتر رید» بزرگترین بیمارستان نظامی آمریکا به شمار می آید.

لازم به ذکر است، «جان گارامندی» از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با سی ان ان گفته بود: دونالد ترامپ از لحاظ روانی ثبات ندارد و بسیاری از قانونگذاران حزب جمهوریخواه با این موضوع موافق هستند که ترامپ از لحاظ روانی صلاحیت ریاست جمهوری ندارد و همین امر آنها را نگران کرده است.

گارامندی در ادامه ترامپ را دیوانه خطاب کرد و وی را با رهبر کوریای شمالی مقایسه نمود و گفته بود: ما در کوریای شمالی با یک رهبر دیوانه مواجه هستیم و در کاخ سفید نیز چنین است. ما شاهد حضور فردی در کاخ سفید هستیم که ثبات ندارد و شایسته این پُست نیست.

این عضو دموکرات کنگره آمریکا در ادامه افزود: بسیاری از اعضای جمهوریخواه کنگره با من موافق هستند که ترامپ از لحاظ روحی- روانی شایسته ریاست جمهوری نیست.

یک روز بَعد، رییس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری به منتقدان به وضعیت سلامت روانی خود حمله ور شد.

وی در این باره نوشت: اکنون که پس از یک سال مطالعات فشرده، موضوع تبانی با روسیه بی اساس بودن آن را برای عموم آمریکایی ها به اثبات رساند، رسانه های جعلی به جنجال آفرینی درباره هوش و ثبات روانی من پرداخته اند. بزرگترین دارایی‌ ها در زندگی‌ام ثبات روانی و هوشمندی من بوده است. هیلاری مغلوب نیز در همین راه خود را به نابودی کشاند. من که از یک تاجر بسیار موفق به هنرمند تلویزیونی درجه یک و سپس به رییس جمهوری آمریکا تبدیل شده ام.

ترامپ در ادامه مدعی شده بود: به نظرم من نه تنها باهوش، بلکه صلاحیت یک نابغه و البته یک نابغه بسیار باثبات را دارم!

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است