تحلیل طالبان از نصب پرچم داعش بر وسایط ارتش
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۴۷    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ کد خبر: 144581 منبع: پرینت

برافراشتن پرچم های داعش بر وسایط محاربوی رژیم کابل در شهرهای بزرگ چیزی است که رفاقت مثلثِ اشغالگران + رژیم کابل + داعش را بیشتر افشا می سازد .

به نقل از امارت اسلامی، تصویرهای در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در آن پرچم های داعش بر تانک های نیروهای رژیم کابل برافراشته شده است ، مردم ملکی می گویند که نیروهای امریکایی و رژیم کابل به داعش کمک می کنند ، در جریان درگیری طالبان و داعش بر طالبان حمله می کنند و داعش را نجات می دهند ، مجاهدین امارت اسلامی افغانستان نیز این حرفهای مردم را تصدیق می کنند .

آگاهان سیاسی ، شخصیت های با نفوذ و حتی بعضی از منسوبین رژیم نیز اصرار دارند که موجودیت داعش در افغانستان پروژه مشترک امریکا و رژیم کابل است ، امنیت ملی رژیم با داعش کمک های مالی و تجهیزاتی می کند و زخمیان داعش را در شفاخانه های خود تداوی می کنند .

اشغالگران و مزدوران داخلی هرگاه در تضعیف روند جهادی امارت اسلامی افغانستان ناکام ماندند ، دسیسه ها و پروژه های گوناگونی را بر ضد امارت اسلامی به راه انداختند و جنگجویانِ مختلف را به لباس مجاهدین تربیه و پرورش نمودند ، اما پول ، سلاح و نیروی بشری دشمن در پروژه به هدر رفته است و مجاهدین چندان متضرر نشده اند .

اشغالگران پروژه آزمون شده ملیشه سازی را در افغانستان نیز آزمودند ، ملیشه های اربکی ازجان ، مال و آبروی مردم هیچ دریغی نکردند اما در برابر مجاهدین با شکست فاش مواجه شدند ، خارجی ها دسیسه دیگری را به نام قیام کنندگان به راه انداختند ، اما مردم بزودی دانستند که این ها نیز جنگجویان کرایی هستند که برای اهداف اشغالگران می جنگند ، این پروسه نیز در اثر اقدام فوری مجاهدین خنثی گردید و مردم از شر آن نجات یافتند .

اشغالگران و رژیم دست نشان ده آنان از سه سال به این سو پروژه و فتنه داعش را بر ضد مجاهدین و مردم مسلمان افغانستان به راه انداخته اند ، افراد مسلح داعش تعداد زیادی مساجد ، مدارس ، مکاتب ، پیش امامان ، عالمان و مجاهدین را از بین برده اند و از وسایل تبلیغاتی خود بر ضد مجاهدین امارت اسلامی افغانستان استفاده می کنند .

امارت اسلامی افغانستان برای جلوگیری از پروژه های اشغالگران و گروه های وابسته به آنان تلاش های زیادی نموده است و در آینده نیز برای پاسداری از مقدسات ، ارزشهای دینی و نوامیس ملی خود کوشش های همه جانبه می کند و برای دشمنان دین و میهن اجازه نمی دهد که پلان های کثیف خود را در افغانستان تطبیق بکنند و با سرنوشت مردم مسلمان افغانستان بازی بکنند .

برافراشتن پرچم های داعش بر وسایط محاربوی رژیم کابل در شهرهای بزرگ چیزی است که رفاقت مثلثِ اشغالگران + رژیم کابل + داعش را بیش تر افشا می سازد .

کد (26)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
حکومت
داعش
نظرات بینندگان:

>>>   خوب چرا اردوی ملی سربازان وصاحب منصبان این حکومت ملحد را رها نمیکنند که بدستان داعش وطالب وامریکایها کشته میشوند امریکا سرمردم افغانستان فلم جورمیکند چرا هیچ خودامریکایها درجنگهاشرکت نمیکنند
۱۵هزارنیروی امریکایی و۶هزارنیروی ناتو مصروف چی کاری درافغانستان هستند در دوطرف جنگ افغانها کشته میشوند باید این حرامزاده هاامریکایها هرچی زوتر ازافغانستان کشیده شوند تاجنگ تمام شود درغیرآن تاقیامت جنگ درافغانستان بپایان نخواهدرسید

>>>   اشرف غنی با این وسایط ارتش بالای عطا محمد نور حمله میکند و میگوید که کار داعش بود و بعدآ قوای دولتی بالای این وسایط با پرچم داعش حمله میکند و میگوید که داعشیانی را که وسایل امنیتی مارا دزیده بودند و یالای عطا محمد نور حمله کردند، همه شان را از بین بردیم.
اما متاسفانه عطا محمد نور را نتوانستیم ما نجات بدهیم و داعشیان قبلآ او را شهید ساخته بودند.
انا لله و انا الیه راجعون.

>>>   اگه فقط داعش سرمیبرد و بیمارستان و مدرسه و دانشگاه ویران میکند پس لابد طالبان وحشی مزدور تا الان دکتر و پزشک و ....تربیت میکند و دانشگاه و بیمارستان میساخته!!!!!!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است