لندن گورستان ترامپ می شود
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۵۶    ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ کد خبر: 146061 منبع: پرینت

سفیر آمریکا در انگلیس گفت دونالد ترامپ درباره احتمال برگزاری تظاهرات در اعتراض به سفرش به لندن نگرانی ندارد.

سفیر آمریکا در انگلیس روز جمعه گفت دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در خصوص احتمال برگزاری تظاهرات گسترده هنگام سفرش به لندن نگران نیست.

وودی جانسون، سفیر آمریکا در لندن، گفت ترامپ توانایی رسیدگی به هرگونه «ناسازگاری» را که ممکن است در جریان سفرش به انگلیس با آن روبرو شود، دارد.

وی در مصاحبه با تلویزیون آی تی وی گفت: «این رییس جمهور درباره تظاهرات در آمریکا، اینجا و هرکجای دیگر، نگرانی ندارد. وی کاملا اطمینان دارد کشور را به کدام سو می‌برد و مشتاق است با دیدگاه‌های مختلف آشنا شود و دیدگاه خود را نیز بیان کند.»

در روزهای گذشته، ترامپ و ترزا می، نخست وزیر انگلیس، در نشست مجمع جهانی اقتصاد در سوییس دیدار کردند و پذیرفتند رییس جمهور آمریکا سفر خود به انگلیس را در اواخر سال جاری میلادی انجام دهد.

سال گذشته، ترزا می از ترامپ برای سفر به انگلیس دعوت کرد؛ با این‌حال، گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال لغو این سفر به دلیل مخالفت‌های شدید سیاسی و عمومی به رییس جمهور آمریکا مطرح شده بود.

یک منبع از دولت انگلیس گفت همچنان مشخص نیست که ترامپ مورد استقبال رسمی قرار خواهد گرفت و یا تنها سفری کاری به این کشور خواهد داشت.

جانسون گفت: «مردم انگلیس باید موفقیت‌ها و برنامه کاری ترامپ را مد نظر قرار دهند.»

جانسون همچنین ابراز اطمینان کرد ترامپ رییس جمهور 2 دوره‌ای خواهد شد.

وی گفت: «اگر رییس جمهور تصمیم بگیرد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند، در آن پیروز خواهد شد. من فکر می‌کنم او قصد دارد در انتخابات شرکت کند.»

کد(6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
لندن
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است