چرا امریکا از حملات کابل جلوگیری نکرد؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۳۱    ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ کد خبر: 146514 منبع: پرینت

داکتر رمضان بشر دوست نماینده فعال مجلس در مصاحبه با تلویزیون پیام افغان گفت: امریکا اگر می خواست می توانست از حملات تروریستی در کابل جلوگیری بکند!

به اعتقاد کارشناسان، امریکا از حملات خونین کابل از قبل اطلاع داشته و اگر می خواست می توانست از این فجایع خونین ممانعت بکند و حالا معمای مهم پیش روی مردم افغانستان این است که چرا امریکا با وجود اطلاعات کافی؛ از وقوع این فجایع ممانعت نکرده است!؟

آیا امریکا که مدعی رهبری ایتلاف جهانی ضد تروریسم است واقعاً در این جنگ دچار شکست شده است؟
آیا امریکا واقعاً قدرت نابودی گروهای مسلح را ندارد؟ یا اینکه امریکا می خواهد از این حوادث به عنوان اهرم فشار بر حکومت کابل استفاده کند! یا اینکه می خواهد با بزرگ نمایی حضور طالبان به بقای خودش در افغانستان ادامه بدهد ؟

اکنون سؤال مهمی که فرا روی جهان قرار دارد این است که آیا امریکا و ناتو از چیز به نام تروریسم برای سلطه بر جهان سؤء استفاده جویی سیاسی می کند؟

اینها و هزاران سؤال بی جواب دیگر امروزه فرا روی مردم افغانستان و جهان قرار دارد که متاسفانه رسانه های بزرگ دنیا نه تنها به جواب ان ها نه می پردازند بلکه با دادن آدرس های غلط، کوشش می کنند تا اذهان عامهء مردم را از ماجراهای پیچیده پشت پرده منحرف بسازند!

داوود عطایی قندهاری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آمریکا
کابل
حملات
نظرات بینندگان:

>>>   ای مردم سا ده لو ویگان کسی که اند انها درغم جمع کردن دالر هستند ویک تعداد درغم روز گار و امریکا درطول 40 سا ل چقدر مردم بی گناه مارا به نام های مختلف کشتند

>>>   امریکا میخواهد بداند که تمرینات نظامی را که آنها به نیرو های نظامی افغانستان باد داده اند،بشمول تمرینات استخباراتی،تا چه اندازه باد گرفته اند.
بنأ وقت و نا وقت از بعضی جملات طالبان و داعش خبر میشوند و به نیرو های امنیتی افغان اطلاع میدهند و آنهارا امتحان میکنند که تا چه اندازه یاد گرفته اند.
آیا دلت است که معلم در هنگام امتحان به شاگرد اش نقل بدهد؟
همین قدر هم که نقل داده است که عملیات انتحاری میشود و آنهم در یک هوتل، خودش در حقیقت بزرگترین نقل است.
اما منسوبین امنیتی ما در عوضی که امتیت هوتل انترکانتی نینتال را بگیرند،فکر کردند که ابن عملیات در کدام کافی کله پزی رخ میدهد،بنأ امنیت این کافی کله پزی را گرفتند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است